Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal Gorzów ma szansę powalczyć o coś więcej, Hampela trudno jest odstawić od składu. Absurd w Rybniku

Stal Gorzów nadal z szansami na awans do play-offów, pozycja w składzie Jarosława Hampela wydaje się nie do ruszenia i zły pomysł z przygotowaniem przyczepnego toru w Rybniku - m.in. te tematy poruszono w Magazynie PGE Ekstraligi w Eleven Sports.

przeczytaj cały artykuł

ken UNIA LESZNO

gorzów = KLUB, KTÓRY WYGRYWA MECZ W NIESPORTOWY SPOSÓB! BEZ NAJEMNIKA = GOŚCIA NIE ZDOBYLIBY NAWET 40 pkt. DO TEGO ZZ, BO WIEDZĄ ZE IVERSEN JEST SŁABY. ---TO SIĘ NAZYWA WYKORZYSTYWANIE REGULAMINU - A GKSŻ JESZCZE TEMU PRZYKLASKUJE!? ŻENADA!
/ZAWSZE SŁABE KLUBY SPADAŁY DO I LIGI - A DZISIAJ DAJĘ SIĘ IM MOŻLIWOŚĆ ZASTĄPIENIA WŁASNEJ KADRY NAJEMNIKAMI!
-CZY TO JEST FAIR-PLAY??? NIE JEST!!! ALE STĘPNIEWSKI I SZYMAŃSKI DOSTALI TYLE, ŻE POCZUCIE SPORTU I ZDROWY ROZSĄDEK PRZYKRYŁA MAMONA OD SŁABYCH KLUBÓW JAK: gorzów, rybnik, wrocek i grudziądz
RAZEM Z GKSŻ NISZCZYCIE DAWNE WARTOŚCI RYWALIZACJI SPORTOWEJ I TEN PIĘKNY SPORT!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Don Boyler

@ken UNIA LESZNO: ten sport już jest dawno zabity. Dopadli się do koryta ludzie, którzy myślą, że wszystko potrafią, a głupiego regulaminu nie potrafią napisać, żeby żadnej luki w nim nie było. Mamy w Gorzowie problemy kadrowe i korzystamy z tego, co imbecyle ustalili, a że akurat nam się to udaje, to większości cebulaków to nie pasuje. 20 lat temu jak zaczynałem chodzić na żużel można było powiedzieć, że to jest to coś, a teraz? Co jeden to lepszy. Czepiają się Gorzowa, bo Jack robi świetną robotę, a nikt nie napisze o tym, że ksm już niema, że teraz drużynę ma ten, kto da więcej, że Wrocław nawet juniorem zagranicznym jeździ, bo Ruski ruskowi załatwił, Lublin wyszarpał trochę kasy i jeździ samymi najemnikami bez nawet jednego wychowanka w składzie. To jest fair?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luke_x

@Don Boyler: błąd w ostatnim zdaniu. w Lublinie jest jeden wychowanek i nazywa się Oskar Bober (pojechał co prawda 1 wyścig, ale jest :) )

| Odpowiedz
blokuj
Don Boyler

@Luke_x: tak, wiem, ale nie brałem go nawet pod uwagę. Raz go wypuścili na tor, okazał się niewypałem i koniec jego przygody. Dla mnie nienormalne jest to, że drużyna w ekstralidze nie posiada nawet swoich juniorów. Tak jak powiedziałem wcześniej. Uczepili się cebulaki instytucji gościa ( szczególnie ci, którym ten coś pokrzyżował) i brną w zaparte, że to oszukiwanie. Wiem, wiem... Wielu klubom to by było na rękę, żeby Gorzów wylądował w 1 lidze, bo wtedy najprawdopodobniej Zmarzlik byłby do wzięcia.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.