Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Legenda Stali: Najgorsze minęło, ale potrzeba przebudowy. Po sezonie będą konieczne nawet trzy transfery [WYWIAD]

- Pewniakami do pozostania w Stali są Bartosz Zmarzlik i Anders Thomsen. Jeśli ta drużyna ma jechać za rok o najwyższe cele, to potrzebne mogą być nawet trzy transfery. Pytanie, czy to wykonalne - mówi nam Bogusław Nowak, legenda Stali Gorzów.

przeczytaj cały artykuł


ZXV

Maciej Falubaz:Po sezonie zarówno Bartek jak i Patryk dostana pewnie duzo propozycji.Zmarzlik np:od Lublina napewno tam z ponad 2 banie propozycja pójdzie..Oby obaj z nich nie skorzystali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
luisso

@ZXV: Bartek żeby nawet dostał propozycję 5 banieczek nie odejdzie z Gorzowa ! Bartek to zawodnik a przedewszysrkim człowiek który nie tylko w oczach ,ale i w sercu ma Stal ! Moim skromnym zdaniem to przedewszystkim w Stali trzeba odmłodzenia tej drużyny ! Puk i K.K aut to napewno ! Za Puka J. Cholder a za Krzyśka widziałbym zawodnika pokroju W. Kułakowa . Młodzież macie ok ! Młodzi gniewni ! Co do Chomskiego !? Pora rozstania nadeszła już w ubiegłym sezonie. Nic dobrego nic ciekawego,mądrego i rozsądnego nie wnosi i nie wniesie ! Na jego miejsce do młodych wilków w ciemno brałbym Sławka Kryjoma . Wiem jest teoretykiem ale Sławek idealnie by pasował do takiej Stali jak napisałem wyżej. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.