Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Atalanta - PSG: wrócili z piekła i zagrają w półfinale! Paryżanie zaskoczyli i pokonali ekipę z Bergamo

To jeden z najbardziej spektakularnych powrotów w tej edycji Ligi Mistrzów. Paris Saint-Germain w dwie minuty wrócił z piekła i będzie grać dalej. W środowym ćwierćfinale PSG pokonał Atalantę 2:1 i brutalnie przerwał jej piękny sen.

przeczytaj cały artykuł

KoronaMKS ESA 2021

Dokładnie Marianek, finał LM 2014 Atletico prowadzi ponad 90 minut 1:0, ostatnia minuta doliczonego czasu i Ramos wyrównuje a w dogrywce Real strzela 3 gole i wygrywa LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic1900

@KoronaMKS ESA 2021: Tu raczej chodziło o finał z 99r czyli Man utd z Bayernem,ale z racji młodego wieku mogłeś o tym nie wiedzieć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Artur Janiszewski

@kibic1900: Najbardziej spektakularnym powrotem, będzie finał z 2005 roku i odrobienie strat z 3:0 na 3:3 przez Liverpool :) I parady Dudka w dogrywce :D

| Odpowiedz
blokuj
kibic1900

@Artur Janiszewski: jak kto uważa,ale wg mnie strzelenie 2 bramek w doliczonym czasie gry jest większym wyczynem niż strzelenie 3 w przeciągu całej 2 połowy.Ale każdy może mieć swoje zdanie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.