Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Motor - Unia. Motor wrócił z zaświatów i pokonał Unię. Kosmiczny Zagar. Pawlicki zawalił mecz [RELACJA]

Motor Lublin, choć przegrywał 7:17 po czwartym wyścigu, pokonał ostatecznie Fogo Unię Leszno 50:40. Kapitalne spotkanie odjechał Matej Zagar. W ekipie mistrzów Polski słabszy mecz zaliczyli liderzy Emil Sajfutdinow i Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

simon68

Bawia mnie tacy "kibice" , ktorzy przez swoje ciasne myslenie , nie potrafia docenic tak wielkich rzeczy , ktore dokonuja sie w Lublinie :}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BallyBóg

@simon68: unia nie ma cisnienia i presji a lublin musial. Dla unii wrecz potrzebne sa przegrane by dobrze wejsc w p/o i rozdac kilka lisci siegajac po 4 tytul z rzedu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

@BallyBóg: Ty o jednym meczu , a ja o calosci :} Kto liscie rozdaje musi sie liczyc z tym , ze liscia dostanie :}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
emii

@simon68: czego Ty wymagasz :D
Jak się czyta niektóre komentarze aż się niedobrze robi. Nie potrafią z podniesioną głową przyjąć porażki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Sebol

@simon68: A wiesz ile ja takich wielkich rzeczy widziałem w żużlu po których nie ma śladu. A ile było wielkich młodych żużlowców. Lublin niech się rozwija i szkoli narybek, to będą wielkie rzeczy jak w drużynie będzie jeździło 2-3 wychowanków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
szachimat

@simon68: a co to za wielkie rzeczy? Skleiliście skał z najemników,wygraliście pare meczy i to ma być wielka rzecz? Gdzie są wasi wychowankowie?Nawet juniorów nie macie swoich.Kasa sie skończy,najemnicy odejdą i śladu nie będzie po waszym wielkim Motorze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
simon68

@Sebol: Gdybym powiedzial tobie , ze za 4 lata Wanda Krakow wygrywa z Lesznem i ma duza szanse na PO to wyslal bys mnie na leczenie :}}}} Motor 4lata temu byl w takiej samej sytuacji jak jest dzisja Wanda . Chcesz aby jezdzili wychowankowie . Na sukcesie druzyny z Hansem w Lublinie wykreowal sie MSJ Robert Dados . Moze na sukcesie obecnej druzyny tez bedzie jakas perelka lubelska . Tylko trzeba troszeczke cierpliwosci . W tak krotkim czasie nie da sie osiagnac wszystkiego . U was po erze Smyka i Kubery nie widac jakiegos przyszlego MSJ . Zuzel to nie fabryka gwozdzi , ze ustawisz matryce i masz co roku nowych wychowankow . Mam nadzieje , ze ciasne myslenia jednak Ciebie nie dotyczy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
nassty

@szachimat: meczy to koza biedny misiu, po polski mówi się i pisze - meczów. No ale co wymagać od gimbusa..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.