Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern. Thomas Mueller chwali Lewandowskiego. "Moje serce rośnie"

Robert Lewandowski i Thomas Mueller to jeden z najlepiej współpracujących duetów w Europie. Niemiec po meczu z Barceloną (8:2) poświęcił kilka osobnych słów, by podkreślić, jak wiele znaczy dla niego dobre zrozumienie z napastnikiem.

przeczytaj cały artykuł

rafi22

Bayern gra chyba nieosiągalny obecnie futbol dla nikogo. Szczerze nie lubię Bayernu, uwielbiam Dortmund, ale życzę im zwycięstwa bo grają genialnie i chyba nie wielu zdają sobie sprawę jaką robotę odwalił Flick. W tym roku nagroda najlepszego trenera dla niego, choć uważam, że w ogóle Klop jest najlepszy. No i finał oczywiście z Lipskiem, PSG to zbiór przypadkowych utalenowanych pilkarzy, ale wygra zespół.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Os K Ar

@rafi22: Dokładnie, mam tak samo. Nigdy nie lubiłem Bayernu, lecz doceniam to w jaki sposób grają cały sezon i to jak pandemia im nie zaszkodziła...plus jak na Niemców przystało - przygotowali się fenomenalnie do turnieju. Francuzi też, i moim zdaniem nie ma w tym przypadku, że w półfinałach zobaczymy Francja vs Niemcy. Śmiali może być taki finał podczas Euro czy MŚ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.