Wątek dotyczący posta na blogu

Typer żużlowy - runda 11

kierowca pociągu

Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2020 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

przeczytaj cały artykuł

kierowca pociągu

Ogłaszam ze nie będę liczył meczu w Gnieźnie. Wiem że są różne punkty widzenia ale decyzję trzeba podjąć aby zakończyć coraz to bardziej burzliwą dyskusje. Tym samym kończę temat tego meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Night..

Szkoda, bo to tez urok typera zeby takie cos trafic lub nie.
ale tma gdzie elvis zawsze sa jakies problemy
facet nie ogarnia ze to tylko zabawa
dla niego to cale zycie TYPER
dla mnie dziwna decyzja zeby anulowac wynik zaistnialy
juz raz kiedys tez brzeczal w innej grze ale z miejsca zostal wywlaony za sianie defetywmu
masz widac golebie serce dla takich ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis41

Night kmiocie przyszedles szukac kumpli.Klakiery u was juz nie wystarczaja?
Problem na forum to twoja osoba,o czym kazdy stary forumlwicz wie.
Najwieksza zaraza na tych forach...dwulicowy facet zyjacy,spiacy na forach internetowych.Rodzina sie zajmij a nie internetem.
Bo ten cie przerasta od dekady juz chyba.
Dla mnie zycie to real,dla ciebie od zawsze bylo siedzenie tu i szczucie ludzi na siebie-twoje zycie w sieci...dlatego wielu normalnych odeszlo i piszemy gdzie indziej.
Dla ciebie widze normalne zeby liczyc punkty kogos kto oszukuje juz w parkingu i nie zglasza silnikow na ktorych jedzie?.
Z jakiego typera ja zostalem usuniety?
Nie fantazjuj...nie na tym forum.
Nie wystarcza ci wlasny typer z twoimi zasadami?
Przyplatales sie podpaczyc jak sie tu typuje? Czy u was nudy?
...w sumie czegos sie moze jeszcze nauczusz,bo patrzac na te lata w stecz,typujesz jak ostatni laik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Night..

znouw dostales w pysk i beczysz
dales dupy jak zwykle.
sf to twoj caly swiat po tym jak cie baba pognala
nie nasza wina frustracie internetowy
nie musialem nawet na nick patrzec zeby wiedziec ze tylko ty mozesz tak beczec jak baba
cyrkowiec totalny hahaha
bo nie wygra i swiat jeb... na cyce haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Komentarz usunięty
elvis41

Przemyslaw lala to cie zona,zanim cie do z domu noe pogonila.A konkubina ponoc robi to samo.Dalej z ciebie taki komik.
Wziales sie cos za siebie....czy dalej lustrzyca i ptaka w lustrze ogladasz?Chlopaki mieli gdzies nowe fotki.Musze zapytac haha

| Odpowiedz
blokuj
elvis41

Haha juz doopa boli jak za dawnych czasow.Znowu sie porobiles w pampersa po dwoch zdaniach prawdy.Babe to mailes w domu teraz tylko konkubina i spanie na balkonie zostalo.Rok mnie nie bylo ale duzo sie nie zmienilo.Dalej masz zycie w sieci z banda klakierow.A wiekszosc ludzi z ktorymi tu pisalem sa na priv.Bez lustracji postow przez takich dwulicowych padalcow jak ty.Ile masz juz tutaj kont? Pewnie tyle co palcow hahah
Dalej sam ze soba piszesz? Haha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
elvis41

Haha o sobie piszesz?
Twoje na peczki kazdy zna.
Podaj choc jedno moje...noe liczac tego ktore mi po tylu latach ostafa usunal za nagminne zgalaszanie przez ciebie i twoich giermkow?

| Odpowiedz
blokuj
elvis41

Podaj jakie...inaczej to dalej twoje fantazje
I tak od lat haha
Ja to nie ty...To po roku jest tylko zeby Michalowi glowy nie zawracac z typerem.
Jakoe typery...konkrety Przemyslaw nie fantazjuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
elvis41

A ty dalej o swoim swiecie w sieci piszesz haha
Teraz juz mozesz tylko zwolac kumpli z legolandu i z multi pozglaszac troche prawdy na swoj temat.To tak dla nowych dla przypomnienia co za typ od polowy typera sie zjawil.
Dwulicywa szuja jakiej w necie ciezko znalesc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
elvis41

Konkrety a nie jak zawsze fantazje chlopa oderwanego od betoniarki.
Podaj choc jedno skoro tak twierdzisz.Dzieki takim jak ty i klakiery mialem rok spokoju.Widze ze dalej ta sama taktyka na forum.Zakrzyczec i fantazjowac dwulicowy czlowieku,nic nowego nie wymysliles.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
elvis41

Ludzie odeszli bo ich z 10 kont zglaszales po nocach...oczywiscie z kolegami z konurencyjnego portalu.Kazdy kto tu byl przez lata o tym wie.Dalej pilnujesz zeby sie tam posty zgadzaly?Bo inaczwj wam noerentowny portal zamkna.200 postow i na kolejny temat?Dlaej kopuj i wklej zeby bylo o czym pisac?
Rok mnie nie bylo...ale widze masz dalej porobione jak dawniej.Do betoniarki wroc i lrwc sie w druga strone haha

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.