Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Stan Wawrinka z tytułem w Pradze. To pierwszy taki triumf Szwajcara od 10 lat

Stan Wawrinka został w sobotę mistrzem turnieju ATP Challenger Tour na mączce w Pradze. Dla Szwajcara to pierwszy tytuł w imprezie tej rangi od 10 lat.

przeczytaj cały artykuł


Fanka Rożera

Rafał, Wiem, że marzysz, aby zająć miejsce po Marcinie Motyka, który niedługo straci pracę. Bo nikt nie będzie tolerować kogoś kto łamie kodeks etyki dziennikarskiej,nie chce pisać prawdy, wybiera zaś manipulacje czytelnikiem. Jednak jeśli chcesz awansować na jego miejsce, Nie oszukuj Ty kibiców! Nie udawaj, że nie widziałeś jak Rożer złamał wszystkie reguły związane ze światowymi obostrzeniami nałożonymi przez WHO i rządy, związane z COVID19. To sprawa życia i śmierci. Te dwie włoskie nastolatki, być może nie żyją przez złamanie zasad sanitarnych Rożera. Atakowałeś wściekle Djokovicia i jego rodzinę za złamanie tych reguł. Poświęciłeś na te ataki tutaj kilkadziesiąt wpisów. Dlaczego zatem odpuszczasz Rożerowi/ Czyżbyś miał w tym interes? Zadaję Ci zatem pytanie. Czy brałeś kiedyś pieniądze z prywatnej agencji PR Federera?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zrogezrg Kas

@Fanka Rożera: zdarta płyta ;) COVID mniej groźny niż twoje posty... skoro tak Ci wszystko przeszkadza zmień źródło wiadomości ! Myśle ze to pomoże wyleczyć twoje kompleksy. Pozdrawiam Grzegorz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.