Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Marek Cieślak: Odchodzę, nie ma odwrotu. Mój czas we Włókniarzu się skończył [WYWIAD]

- Coś już we mnie pękło, coś się skończyło i to se ne vrati. Wiele razy chciałem wcześniej rzucić papierami, ale dla dobra drużyny się wstrzymywałem. Nie chciałem robić zamieszania. Teraz już tak nie będzie - mówi trener Marek Cieślak.

przeczytaj cały artykuł

JARASS

Cieślak stwierdził,że toru tak,czy siak nie dałoby się przygotować do sobotnich zawodów,może wyglądałby tylko troszkę lepiej.Uważam że po mimo wszystko z czysto sportowego punktu widzenia,powinno się ten mecz powtórzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
snajUL

@JARASS: Ale tutaj sprawa sie rozbija o to, ze Swiacik zbyt gleboko ten tor przeoral. Gdyby nie to, mecz by sie odbyl. A Cieslak mowil o sytuacji co by bylo gdyby nie padalo po przeoraniu tego toru. Szkoda czestochowian przez durnego prezesa, bo wole kombinatorow z Wroclawia poza PO, ale niestety walkower wg mnie nalezy sie Gorzowianom jak psu buda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

@JARASS: czytanie ze zrozumieniem się kłania- toru i tak nie dałby się przygotować po jego ZAORANIU przez Świącika. Gdyby nie ruszano go tak mocno to byśmy w piątek wieczór znali wynik spotkania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
beetle

@JARASS: ale co powtórzyć? Nie można powtórzyć czegoś do czego w ogóle nie doszło..WO dla stali i 600-650 tys kary dla wlókniarza..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.