Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Bayern - PSG. Neymar: To jest nasz czas. Nigdy tak dobrze nie graliśmy

- Nigdy tak dobrze nie graliśmy. Osiągnęliśmy wysoki poziom, ale musimy to potwierdzić w najważniejszym meczu - mówi przed finałem Ligi Mistrzów Bayern - PSG, gwiazda paryskiego zespołu.

przeczytaj cały artykuł

S-E-B-A

@Bartosz Morek: a kogo miał Bayern ?? Jedyna Barcelona prawdziwy przeciwnik tylko okazał się przy pudrowanym trupem . Pireus , Lizbona ? Tottenham słaby ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
S-E-B-A

@ThomasTom: jełopie "thebillu" piszemy oddzielnie tyle razy ci mówiłem tłuku ale są pewne rzeczy których człowiek się nie nauczy nawet poprawnie pisać ;) . Pokaż mi ten swój epitet angielski w którym the piszemy razem z wyrazem ??? Hehehe głąbie kapuściany . Sam jesteś epitet .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThomasTom

@S-E-B-A: Sebuś, thebillku ;)). Po raz wtóry, tłumaczę ci ograniczony tłuczku, że jest to fonetyczny, pseudo angielski zapis epitetu, ciebie określającego, a nie "epitet angielski". Wychodzi na to, że ty jesteś tak ograniczony, że nie tylko z ortografią, interpunkcją masz problem, ale także ze zrozumieniem różnych terminów z podstawówki. Pojęcie "epitet", jest dla ciebie ciemną magią. Tak ciemną i przepastną, jak przestrzeń, w której przepadł ci wibrator i inne przedmioty, które sobie wpychałeś ... ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.