Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Michał Świącik zbronował tor po kolana. Marek Cieślak musiał się zwolnić

Nie milkną echa odwołanego starcia Eltrox Włókniarza Częstochowa z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Swój punkt widzenia przedstawili Michał Świącik i Marek Cieślak, którzy byli gośćmi niedzielnego Magazynu PGE Ekstraligi w nSport.

przeczytaj cały artykuł

Young Oak

Żal mi tylko kibiców Włókniarza, bo co oni winni, że prezes się porwał z motyką na słońce i zepsuł tor. Natomiast nie jest mi żal ani prezesa Świącika, który najpierw zaprzecza, że coś dosypali i twierdzi, że nie spodziewał się opadów, a później przyznaje że jednak dosypywali i opadów się spodziewali, tyle że nie aż tak dużo, ani trenera, który w wywiadzie w nsport zwyczajnie zachował się jak buc. Nie przystoi trenerowi względem rozmówców w studiu i kibiców rozłączać się w trakcie rozmowy, bo jest mecz Ligi Mistrzów, arogancko wskazywać "że nie będę się tłumaczył" i udawać, że nie pamięta jak prezes Świącik ma na nazwisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lunch

@Young Oak: Otóż to. Jako kibic Włókniarza wolę walkower i zakończenie sezonu z wielkim wstydem, niż jakby mieli się z tego wygrzebać, a potem smród ciągnąłby się się przez wiele lat. Tak jak wciąż ciągnie się po tamtyn klubie-wydmuszce, prowadzonym przez gangsterów.

Inna rzecz, że ja jestem starej daty człowiek i mi te dzisiejsze drużyny to są mocno obojętne. Włókniarz to tu jest Świdnicki i tyle, a reszta to zbieranina, jak w całej tej lidze. To tak jak siąść z kolegami i trzy noce grać w Eurobusiness, wymieniając się kolorami pionków.

Co do "narodowego", to nie zapomnę obrazka z meczu Włókniarz - Wybrzeże, gdy Cieślak "pomagał" (będąc trenerem Sparty) i odpychał Janusza Stachyrę, gestykulując jak żul spod budki z nabiałem. Więc to koresponduje z tym "nie pamiętam, jak on się nazywa".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

@lunch: W mojej ocenie dla ostudzenia zapędów innych klubów i z uwagi a na celowość działania powinien być walkower, ale nie chciałbym kary finansowej dla Włókniarza czy odjęcia Wam punktów, bo to uderzy mocno w klub i jego kibiców, a winne są tutaj konkretne osoby, które powinny zostać ukarane.

| Odpowiedz
blokuj
JamTuJest

Cieslak zachowal sie tak jak potraktowal go Swiacik razem z córeczką i Cieślakowi bije brawo, ze pojechal z nimi jak z dziecmi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Young Oak

@JamTuJest: Tylko w mojej ocenie jego zachowanie uderzało też w kibiców oraz obecnych w studiu dziennikarzy i ekspertów, od szacunku do których trener Cieślak wolał mecz Ligi Mistrzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Alibaba

@Young Oak: A co byli winni kibice toruńscy za pamiętny finał? A ile pomyj na nich (i mnie) wylano już nie pamiętasz? Też Ci było ich żal?

| Odpowiedz
blokuj
Young Oak

@Alibaba: Ja Ciebie nie obrażałem, kibiców z Torunia też niż. Kibiców jak najbardziej było mi żal. Natomiast klubu częściowo też. Kara klubowi z Torunia się należała, ale jej wymiar był podyktowany głównie zasobnością portfela Karkosika, co nie wydaje się być sprawiedliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.