Dyskusja

Kuba Chabraszewski

@Cezariusz: nie,Berntzon nie jedzie,bo ma mecz w Szwecji i jak by dzisiaj pojechał to federacja by Go ukarała. Z koleji Jakobsenowi zginął ojciec,i dlatego nie jedzie na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STARTfan77

@Cezariusz: trzeba liczyć na siebie, nikt za Was sezonu nie odjedzie tzn. wywalczy utrzymania.
Zresztą patrząc na skład przed sezonem było jasne że będzie walka o utrzymanie a nie walka o pierwszą czwórkę.
Pozdrawiam i mimo wszystko życzę utrzymania w 1 lidze i sukcesów w kolejnych latach!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STARTfan77

@Polonia BKS: Ty myślisz że mnie krew nie zalewa że takim składem dzisiaj Start jedzie. Dużo w tym roku dziwnych decyzji, wyników itp. Mam nadzieję że firma buk... czyli sponsor ligi nie macza w tym wszystkim palców. Była szansa wyjść na 2 miejsce a po tym meczu może być trudno o pierwszą czwórkę.
Masakra

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
levybydg

@Franek Dolas: moja opinia-Tarnów nic nie wiedział,Gniezno zrobiło wała,ale przecież nic nikomu nie udowodnię,firmy bukmacherskie wiedzą czy np w 50 roznych punktach stacjonarnych nie zostały wysłane kupony po 2 tys na wygrana Tarnowa,to jest 700 tys zysku ;)

| Odpowiedz
blokuj
Franek Dolas

@levybydg: Jeśli ktoś w Gnieźnie obstawiał ten mecz to Tarnów nie musiał go kupować , wystarczyło żeby Gnieźnianie pojechali słabo. Naprawdę myślisz że Tarnów to taki potentat żeby kupować mecz o nic?

| Odpowiedz
blokuj
levybydg

@Franek Dolas: nie rozumiesz co piszę haha,ktoś z Gniezna zarobił na tym meczu więcej niż przez cały sezon ze sprzedaży biletów w tym roku,zawodnicy też mają grosze płacone,więc żaden problem poprosić o wjazd w taśmę za parę tysi ekstra do kieszeni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Franek Dolas

@levybydg: soryy ale to ty nie rozumiesz. Wiem o co ci chodzi , ale napisałeś że Gniezno mecz sprzedało. A więc ktoś kupił. Pytam zatem kto? Żeby przegrać z własnej chęci mecz nie potrzeba go sprzedać ,np Unii . Po prostu jadę słabo , a po meczu jadę do buka po wypłatę.

| Odpowiedz
blokuj
levybydg

@Franek Dolas: no piszę,że nie wiem kto czy to inicjatywa zawodników czy zarządu czy któregoś ze sponsorów,po prostu smród po tym meczu pozostał i nie wierzę,że to była przypadkowa przegrana..Teraz jest tyle firm bukmacherskich legalnych w Polsce,że można te stawki tak porozkladac ze zadna z nich nawet nie zauważyła zwiększonej popularności zakładu na wygraną Unii

| Odpowiedz
blokuj
Franek Dolas

@levybydg: ja tylko napisałem że tu nikt od nikogo nie musiał kupować meczu a już napewno nie była to Unia której to by nic nie dawało. Chyba że oni obstawiali by jeszcze więcej :):):)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.