Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Skoro Stali nie ukarano walkowerem, to Włókniarza też nie można. Prezes Świącik nikogo nie chciał oszukać

- W Częstochowie nie było żadnego spisku z torem wymierzonego w Stal. Jeśli nie było zgody na dosypanie mączki, to należy ukarać klub. Mecz ze Stalą należy jednak powtórzyć, bo został odwołany przez deszcz - mówi Łukasz Banaś.

przeczytaj cały artykuł


kedzior

Spójrzmy na to realnie i obiektywnie Włókniarz nie przygotował toru więc kara finansowa w zawiasach ok ale walkower to już absurd Czy Gorzów za rozdzielnię poniósł jakąś karę? A czy za nienaprawienie tej rozdzielni na mecz z Wrocławiem 19 lipca Sparta otrzymała walkowera? Czyli co? Gorzów pod ochronką?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

@kedzior: Do spalenia rozdzielni w trakcie meczu a nie przed nim, przyczyniła się ekipa telewizyjna która podpięła się nie tam gdzie trzeba ze zbyt dużym obciążeniem i kropka. W żadnym stopniu Stal jako klub nie przyczyniła się do uszkodzenia rozdzielni, w przeciwieństwie do prezesa Włókniarza który na własną rękę pomijając trenera zabrał się samowolnie za 'naprawę" toru. Kłamiąc przy tym. Czy nie widzicie fachowcy od siedmiu boleści różnicy??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.