Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Skoro Stali nie ukarano walkowerem, to Włókniarza też nie można. Prezes Świącik nikogo nie chciał oszukać

- W Częstochowie nie było żadnego spisku z torem wymierzonego w Stal. Jeśli nie było zgody na dosypanie mączki, to należy ukarać klub. Mecz ze Stalą należy jednak powtórzyć, bo został odwołany przez deszcz - mówi Łukasz Banaś.

przeczytaj cały artykuł


mistrz drugiego planu

Gorzow -> nie oplaca sie wam isc na reke Wlokniarz teraz dostanie niezly noz w plecy Odjechali z wami mecz za ktory powinien byc walkower a teraz sami wylapia walkowera za mecz ktory powinien byc piwtorzony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

@mistrz drugiego planu: Do spalenia rozdzielni w trakcie meczu a nie przed nim, przyczyniła się ekipa telewizyjna która podpięła się nie tam gdzie trzeba ze zbyt dużym obciążeniem i kropka. W żadnym stopniu Stal jako klub nie przyczyniła się do uszkodzenia rozdzielni, w przeciwieństwie do prezesa Włókniarza który na własną rękę pomijając trenera zabrał się samowolnie za 'naprawę" toru. Kłamiąc przy tym. Czy nie widzicie fachowcy od siedmiu boleści różnicy??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.