Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Skoro Stali nie ukarano walkowerem, to Włókniarza też nie można. Prezes Świącik nikogo nie chciał oszukać

- W Częstochowie nie było żadnego spisku z torem wymierzonego w Stal. Jeśli nie było zgody na dosypanie mączki, to należy ukarać klub. Mecz ze Stalą należy jednak powtórzyć, bo został odwołany przez deszcz - mówi Łukasz Banaś.

przeczytaj cały artykuł


Selassie I

Pytanie brzmi czy za nielegalne dosypanie jest kara finansowa i walkower czy tylko kara finansowa. Drugie pytanie brzmi czy gdyby nie solidna ulewa to tor udałoby się przygotować... Jeśli odpowiemy sobie na te pytania to poznamy werdykt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

@Selassie I: Kolego, nie ma znaczenia, czy udaloby sie przygotowac, czy tez nie. Zostal zlamany regulamin i to nie tylko w jednym punkcie. Tak na prawde, to nie powinno byc jutrzejszego posiedzenia KOL w tej sprawie. Juz w piatek sedzia zgodnie z regulaminem powinien oglosic walkower. Czego tu nie rozumiec?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Ździabek

@Selassie I: Jeśli z winy gospodarza nie odbył się mecz to jest walkover. Nie odbył się bo Świącik nie zgłosił dosypywania nawierzchni co wiąże się z otwarciem toru i spadł deszcz, a było to na trzy dni przed planowanym meczem a potem były upały. To jest dla mnie jawna podstawa do tego, że gospodarz był winien. Szkoda mi kibiców w Częstochowie, w drugiej kolejności zawodników, cierpią za błedy Świącika. Kibice w Czewie powinni go wykopać na zbity pysk za to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.