Wątek dotyczący artykułu

Tauron Liga. Wilma Salas przyleciała do Polski. Grupa Azoty Chemik Police doczekał się powrotu liderki

Grupa Azoty Chemik Police trenuje od poniedziałku w komplecie. Mistrz Polski w siatkówce kobiet czekał najdłużej na powrót z Kuby przyjmującej Wilmy Salas.

przeczytaj cały artykuł

kokik

Super, że jest. Dwie bombarierki Chemika Salas i Brakocević. Kąkolewska atakuje piłkę z obiegnięcia już się nie mogę doczekać, żeby to zobaczyć. Brakocević nie poprawi swojego wyniku najlepiej punktującej ligi z sezonu 2018/2019. W Budowlanych tylko do niej szły praktycznie wszystkie piłki, a w Chemiku tak nie będzie, bo jest wybitnie uzdolniona Wilma Salas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Igor Kowalik

@kokik: Kąkolewska z obiegnięcia ? Mam nadzieję że nie robisz sobie żartów bo naprawdę to zobaczyć to będzie coś. A na poważnie Chemik ma mega skład , Novara i Dynamo Kazań nam niestraszne. Jak to Akbas mówił , nie boimy się nikogo , niech inni się nas boją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokik

@Igor Kowalik: Serio! Widziałem urywki z meczu sparingowego z Piłą. Nie widziałem jej ataku z obiegnięcia, tylko najście do ataku z obiegnięcia. Kazania środkowe nie nadążą z szybką grą Chemika. Novara taki sam ma styl grania jak Chemik więc będzie ciężko.

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@kokik: A i ostatnia akcja filmiku, którą Ci opisałem jak Brakocević atakuje tuż za głową rozgrywającej, fajne zagranie.

| Odpowiedz
blokuj
italianista

@kokik: Jeśli Chemik utrzyma poziom i tempo rozegrania z zeszłego sezonu, już nie mówię o poprawie, to żaden klub nie będzie miał z nim szans w LM. To tempo jest zabójcze dla każdego, obojętnie kto by nie grał po drugiej stronie siatki. Kowalewska od jesieni zeszłego roku gra najszybszą i najlepszą siatkówkę na świecie. Jest to zdecydowanie najlepsza rozgrywająca świata w tym momencie. Nigdy nie widziałem, żeby rozgrywająca potrafiła tak grać. Ona rozgrywa jak automat do pingponga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Nowakowy

@kokik: Nwm czy się zgodzicie ze mną ale moim zdaniem na trenera reprezentacji naszych dziewczyn pasowałby albo antiga albo akbas z lekką przewagą na Akbasa :)

| Odpowiedz
blokuj
Nowakowy

@italianista: No że jest najlepsza na świecie to nie przesadzaj :)
Oczywiście jest bardzo dobra i bardzo fajnie pokazuje swoje umiejętności w chemiku gdzie w reprezentacji nie ma za bardzo szansy ;) Ale mimo wszystko są na świecie lepsze rozgrywające jak np. Maja Ogniejović ,Naz aydemir czy Asia Wołosz ;) Ale jest jedną z lepszych to prawda ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Igor Kowalik

@Nowakowy: ja się zgadzam z tym że na ten moment Marlena to najlepsza rozgrywająca na świecie. Takich kombinacji z tak dużą jakością nie gra nikt a już na pewno nie wspomiana przez Ciebie Ognjenovic która praktycznie rzuca tylko świeczki do Mihajlovic i Boskovic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Nowakowy

@Igor Kowalik: A wyobrażasz sobie żeby Nawrocki dal jej teraz dużą ilosc meczów do gry? Będzie pewnie grac cały czas Wołosz a zgodze sie z tym żeby Kowalewska powinna dostać więcej meczow do grania na me czy lidze narodow:) W chemiku to wygląda naprawde bardzo dobrze tylko żeby mówic o tym że jest najlepsza to musiałaby grac więcej meczow w reprezentacji a Nawrocki zbyt dużo do grania jej niedaje:) Ja bym powiedział że może nie najlepsza na świecie ale jedna z najlepszych to już jak najbardziej;)

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Nowakowy: Akbas według mnie bardziej się nadaje na trenera naszej reprezentacji. Był u boku Lang Ping, Giovanni Guidettiego a Antiga u boku męskich drużyn a kobiecych raptem jeden sezon.

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: Ognjenović ostatni sezon w Vakifbanku gra bardziej szybciej już nie wystawia świeczek. Bo po co dla takiej Haak, Gabi czy Bartsch dawać wysokie piłki.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.