Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Legia Warszawa - Omonia Nikozja. Twitter bezlitosny dla mistrza Polski

Legia Warszawa przegrała z Omonią Nikozja w II rundzie kwalifikacji i pożegnała się z Ligą Mistrzów. Dziennikarze i eksperci są załamani. Na Twitterze zawrzało. Jak co roku.

przeczytaj cały artykuł


Byle kto

Nie jedźcie po Legi... To jest właśnie POLSKA PIŁKA. Drużyna mistrzowska w naszej ekstraklasie nie jest w stanie przejść jakiejś Omoni. Skąd oni są? Jesteśmy w europejskiej piłce takim San Marino. Wszyscy mogą nam dokopać. Co mądrzejsi spakowali manatki i wyjechali z tej ligi. Kilkunastu jakoś sobie poradziło na zachodzie. KILKUNASTU. A wydano olbrzymią kasę wypracowaną przez to społeczeństwo na orliki, stadiony, ładuje się ciągle publiczne pieniądze. Tylko po to by stada pseudokibiców miały gdzie się spotykać towarzysko. Ten cały gnój zwany polską piłką trzeba rozwiązać i pogonić do pracy z fabrykach. Jak sobie to towarzystwo chce pokopać (bo graniem ciężko to nazwać) to niech prywatnie płaci za możliwość wstępu na stadiony. Tak jak ja muszę płacić na przykład za to że chcę sobie kajakiem popływać, albo pograć w tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rogoMKS

@Byle kto: Orliki są po to, żeby dzieciaki miały gdzie w normalnych warunkach pokopać piłkę. Po to, żeby mogli tam poruszać się ludzie na codzień pracujący np. za biurkiem. Fakt, że dla ciebie orliki są jedynie "miejscem spotkań towarzyskich dla pseudokibiców" świadczy tylko o tym, że twój nick dokładnie odpowiada temu kim jesteś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.