Wątek dotyczący artykułu

Europejskie puchary. Fatalna sytuacja polskiej piłki klubowej

"W Europie nie ma już słabych drużyn" - kultowe już stwierdzenie kibiców nabiera znaczenia, kiedy przyjrzymy się rankingowi klubowemu. Polska zajmuje w nim 32. miejsce i wyprzedza takie federacje jak... Liechtenstein, Litwa czy Luksemburg.

przeczytaj cały artykuł

lelum_polelum

@Grzegorz Lewicki: Mnie nikt nie musi przepraszać, bo nie oglądam tych katroflarzy. Tobie polecam to samo, bo szkoda oczu. Kluby powinny zmienić podejście, otwierać własne szkółki i opierać składy na utalentowanej młodzieży a nie na odpadach z importu. Młodych trzymać za pomocą dobrze skonstruowanych kontraktów, żeby nie uciekli za kilka srebrników. Jak te kluby mają cokolwiek osiągnąć, jeżeli w oknie transferowym połowa składu jest sprzedawana? W obecnym systemie, gdy szkółki żyją własnym życiem, na rynku transferowym miedzy nimi a klubami jest ogromna patologia. Nie będę pisał o co konkretnie chodzi bo wp zawsze usuwa moje wpisy. Znam temat od środka i brak słów na to co tam się wyprawia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz Lewicki

Tak, masz rację w 200%. Szczerze mówiąc to okazjonalnie oglądam, no może teraz więcej vo jednak brakuje na sportu, a po drugie po lidze mistrzów, człowiek pomyślał sobie, że może teraz......
Powiem tak, jestem z Kielc znam obecnego vivceprezesa Korony, a kiedyś prazesa. Jak pamiętasz, byli zdegradowani za korupcję. Wówczas to się fajnie nazywało, palec boży, który pilnuje... I myślę, że dużo się pod tym względem nie zmieniło, a już sędziowie, niestety mają duży wpływ na układ tabeli.
Juz na temat młodzieży pisałem, myślę że mamy paru uzdolnionych, lecz nie może. Być tak że zaraz po paru dobrych kopnięciach wyjeżdża do innego klubu za parę euro. Granda i tyle. Za komuny tyle było dobrze, że był limit wiekowy jeśli chodzi o wyjazd i wówczas były wyniki.
PS. Dlatego jestem wiernym kibicem Vive Kielce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.