
blokuj1. Zmarzlik
2. Madsen
3. Sajfutdinow
4. Lindgren
5. Woffinden
6. Łaguta
7. Janowski
8. Doyle
13. Czugunow
28 i 29 sierpień - GP we WrocławiuZasadyTypujemy pierwszą 8 i miejsce zawodnika z dziką kartą. 1. Za kazdego w półfinale otrzymujemy 1 pkt 2. Za postawionego na dobrym miejscu 2 pkt 3. Za trafionego finalistę 3 pkt 4. Za trafionego zwycięzcę turnieju 5 pkt 5. Za prawidłowe miejsce DK 4 pkt 6. Za zawodnika (…)
blokuj1. Zmarzlik
2. Madsen
3. Sajfutdinow
4. Lindgren
5. Woffinden
6. Łaguta
7. Janowski
8. Doyle
13. Czugunow
blokuj1.Zmarzlik
2.Iversen
3.Zagar
4.Vaculik
5.Czugunow
6.Fricke
7.Michelsen
8.LIndback
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.
Zaloguj się aby dodać komentarz lub
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.