Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Sprawdź, jakie kary mogą czekać Lionela Messiego, jeśli nie stawi się w Barcelonie

W niedzielę Barcelona zaczyna przygotowania do nowego sezonu od testów medycznych. Hiszpańskie media spekulują, że może na nich nie pojawić się Lionel Messi. Jeśli Argentyńczyk dłużej będzie strajkować, to czekają go kary. Sprawdź jakie.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Orzechowski

Ja Messiego rozumiem. Gdybym przez 3 ostatnie lata prosił o normalne transfery a działacze ściągali do klubu zawodników tylko po to żeby zapchał dziurę w składzie to również straciłbym cierpliwość. Dla mnie to jasny sygnał. Jeśli Bartomeu odejdzie to Ja zostaję. W przeciwnym razie Messi może odejść do klubu gdzie odniósłby w końcu tryumf W Lidze Mistrzów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
atipouno

@Marcin Orzechowski: To burak, który nie umie przegrywać. To nie on decyduje o transferach, tak jak nawet najlepszy pracownik nie decyduje o kierunkach rozwoju firmy. Podpisał umowy, bierze ciężką kasę. Nawet jeśli usadzą go na ławce rezerwowych, i będą mu za to płacić to ma tam siedzieć, bo ma robić to do czego zdeklarował się w umowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.