Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Start - Orzeł. Oliver Berntzon znów się męczył. Huśtawki u łodzian [NOTY]

Oceniamy zawodników po meczu Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Orzeł Łódź (47:43). Kibiców z Gniezna może martwić postawa Olivera Berntzona, który znów się męczył. Po stronie gości szczególnie zawiedli Australijczycy i juniorzy.

przeczytaj cały artykuł

Adam Gdańsk

Witam Gnieźnian. Pytanie mam do Was . O co chodzi z brakiem w składzie Jacobsena czy Pavlicia ?Na początku sezonu obaj byli w składzie a teraz żadnego. Nagle do składu wskoczył K. Fajfer. Zresztą co mnie zaskoczyło - jedzie in plus

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiesiek68

@Adam Gdańsk: Jura chce kończyć karierę,bo się wypalił ma być trenerem dlatego nie ma co w składzie,Jakobsenowi tydzień temu zmarł ojciec i jeszcze do siebie nie doszedł,trudno się dziwić.A Kevin pokazał mi na Łotwie, że potrafi o jechać pozostaje szansę i ją wykorzystuje,razem z kuzynem Oskarem są mocni jak widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.