Wątek dotyczący artykułu

F1. Nico Hulkenberg i Mick Schumacher w Alfie Romeo? Ralf Schumacher nie widzi miejsca w ekipie dla Roberta Kubicy

Alfa Romeo może zmienić skład kierowców po sezonie 2020. Zdaniem Ralfa Schumachera, w przyszłym roku bolidy ekipy z Hinwil prowadzić mogą Nico Hulkenberg i Mick Schumacher. Tym samym Niemiec nie widzi w zespole miejsca dla Roberta Kubicy.

przeczytaj cały artykuł


Tomasz22

Niemcy zawsze byli pewni siebie przypomnijcie sobie Nicka Heidfelda jaki był na początku sezonu gdy razem z Robertem Kubicą zaczęli się ścigać w BMW Sauber ,nick zawsze stawiał zawsze lepiej na siebie co w wyścigach było widać gołym okiem że jest zupełnie inaczej ,Robert Kubica ogrywał go bez problemu potem wiadomo zespół wszystko robił na korzyść Nicka ,a to za długi postój Roberta w boksie,a to nie dokręcone śruby w kole Roberta ,a to awaria napędu w bolidzie Roberta zawsze coś nie było po myśli ,o rozmowie Inżyniera zespołowego z Robertem to nawet słowa nie wspomnę to była jakaś paranoja .Ale Robert jak to Robert nie dawał się tak łatwo i Niemcom pokazywał polski duch walki .Teraz mamy to samo z Ralfem Schumacherem czyli koło historii znowu zatacza swe kręgi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
akuku

@Tomasz22: To jak mu tak było żle w BMW to mógł odejść jak Alonso z Mclarena. Ferrari,Mclaren,Honda,Toyota,Renault,RBR-ogromny wybór fabrycznych teamów.P ch...j tam siedział z niemaszkami?Co, jaj zabrakło??? Jak zawsze. Załosny ten Kubica- w BMW niemaszki mu bolid psuły ,w Williamsie angole mu bolid psuły, w DTM francuziki mu auto psuja .No to żeby był i on i ty zadowolony to tylko starty Polonezem ew. Syrena

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Zet

@Tomasz22: co wy tak z tym RK...dla mnie najlepiej niech w koncu jezdzi w tej alfie na 16-20 miejscu. Moze skonczy sie sie to pieprzenie na zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.