Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jacek Ziółkowski: Zaczęły się dla nas strome schody. Wygrana z Falubazem to może być za mało [WYWIAD]

Wydawało się, że Motor Lublin jest pewniakiem do play-off, ale drużyna przegrała na własnym torze z Eltrox Włókniarzem i nagle znalazła się w trudnym położeniu. - Teraz musimy wygrać w Grudziądzu. Nie ma innej opcji - mówi menedżer Jacek Ziółkowski.

przeczytaj cały artykuł

Verner

@Cyfergaleria: Ten kozi łeb nie trzyma ciśnienia , gaci nie może doprać po wczorajszym :) meczu , dodatkowo pisze do usera nie ma na imię Artur :) Wszystko mu się pomieszało po wczorajszym praniu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pogromca Cieci

@Cyfergaleria: to nic nie da kozie bobki tak mają jak przegrają mecz becza i obrażają a w rzeczywistości to małe pryszczate szczeniaczki co w piaskownicy zawsze mieli zakladane galoty na głowę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

@Cyfergaleria: Nawet ci mogę powiedzieć kto temu biednemu cieciowi na bilet na mecz dawał bo nie miał hehe....a teraz leć zakapuj. Jak coś wcześniej wróciłem z pracy i do 17 jestem w domu. Tylko niech FBI mi kwadratu nie wywali tylko grzecznie zapuka to otworzę :DDDDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Kung Lao

@Cyfergaleria: Po ci szukać ip. Poproś ładnie to ci mój adres wyślę mailem. Przyjedziesz dostaniesz kopa i pójdziesz na pks powrotny do domu:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
simon68

@Cyfergaleria: Ale sie dziwczynki uruchomily :}}}}Tylko sie tak mocno nie calujcie bo wam sie zajady porobia :}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Kung Lao

@Kacper.U.L: Siema Kacper:) Widzę, że poruszenie wywołałem. Telefon rozgrzany do czerwoności bo prawie całe przedszkole się zleciało:)...A co to za nowa panienka "Pogromca cieci" nie znam....dobrze ciągnie?:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Kacper.U.L

@Artur KS_SF: Strach się bać tej kozy z metką Lunga Lao.Takie soczyste liście wyprowadza,że Kacperka poliki więcej liści już nie przytulą:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
cop

@Cyfergaleria:Idealnie policzone, mi wychodzi to samo. Ale może być jeszcze inaczej Sparta za GKm 3 pkt, Rybnik 3 pkt i 3 remis z Gorzowem 1 pkt.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
lucky bastard

@Cyfergaleria: Po pierwszer galerianko Ty sie tak nie unoś.To ze sie prostytuujesz to jest tylko i wyłącznie twoja prywatna sprawa.To po primo.Secundo.To ty juz chyba po raz drugi w ciągu ost.dwoch dni nawijasz cos o p...niu mojej mamy a ta kobieta od 5 lat nie zyje.Nie wiem o co ci chodzi.Co ty galeriana???Nie dosc ze meska prostytutka to jeszcze nekrofilka????Zluzuj majty zmien i tampon cioto .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cyfergaleria

@lucky bastard: cienias zgłaszający jesteś i tyle.Pokazałeś laiku swą niemoc.Sik pająka przy tobie sk.....ynu jest gruby.
P.S. Lubię zimne pal..cie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.