Wątek dotyczący artykułu

La Liga. Ojciec Leo Messiego w drodze na spotkanie z Bartomeu

Przed nami kolejny etap sagi związanej z odejściem Leo Messiego z Barcelony. Tym razem, na negocjacje z prezydentem klubu udał się ojciec zawodnika - Jorge.

przeczytaj cały artykuł


prym

Na miejscu władz Barcelony bym nie ustąpił(oczywiście nie jestem na miejscu Barcy).Poprosił bym by grał do końca kontraktu lub jeśli chce odejść to za kwotę większą od Neymara....powiedzmy 250mln.Ciekaw jestem czy ten co również odniósł sukces dzięki Barcelonie będzie dalej nalegał na transfer i kopał dołki pod leżacą drużyną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
S.Kuba

@prym: Ogarniasz, że po zakończeniu kontraktu KAŻDY zawodnik może sobie odejść gdzie chce - do lasu, do partyzantki, WOT, klasztoru, lub do innej drużyny? Za darmo, bez żadnego płacenia i "odstępnego". Kasę klubowi płaci nabywca, jeśli kupuje zawodnika, który ma ważny kontrakt. messi ma wazny kontrakt - owszem, ale od pewnego czasu jest w nim klauzula, Że może odejść z klubu bez odstępnego PO ZAKOŃCZENIU KAŻDEGO SEZONU. Wedle klubu Messi chcąc odejść musiał powiadomić ich chyba do 10 czerwca. A Messi uważa, że wtedy sezon jeszcze trwał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.