Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów: Holandia - Polska. Grzegorz Lato: Dziwi mnie brak Lewandowskiego

- Kadra nie grała dziesięć miesięcy, jestem bardzo ciekawy jej formy, zwłaszcza w kontekście braku Roberta Lewandowskiego - mówi nam Grzegorz Lato, którego dziwi nieobecność kapitana reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

ziggy2424

Tez uwazam, ze to kpina. Zawodowy pilkarz "pracuje" ok 30 godzin tygodniowo wiec nie widze powodu aby dawac urlop Lewemu od reprezentowania kraju tylko dlatego, zeby nie popsuc mu wizerunku w razie otrzymania batow od Holendrow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aborga

@ziggy2424: ty masz pojęcie co piszesz ? 30 godzin w tygodniu ? Piłkarz na tym poziomie ... nie ma sensu Ci tłumaczyć !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ziggy2424

Nie musisz mi tlumaczyc. Gralem w pilke i wiem ,ze na zadnym poziomie pilkarz nie trenuje wiecej niz 5 godzin dziennie. Z prostego powodu. Zbyt duze obciazenie. To nie szachy ani bridge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.