Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mariusz Staszewski: Mój zespół chciał jechać. Goście optowali, by kończyć po ośmiu wyścigach

Sensacja w Ostrowie stała się faktem. Dużo nie brakowało, a bohater Ostrovii, Jonas Jeppesen, nie wyjechałby w ogóle na tor. Mecz mógł być przerwany po ośmiu biegach przy stanie 28:20 dla Apatora. - Mój zespół chciał jechać - podkreślał Staszewski.

przeczytaj cały artykuł

FeciuStartGN

Mecz niesamowity. Przypomnialy mi sie lata 90 i prawdziwa meska walka w trudnych warunkach.
Brawo Ostrovia, niestety jest to wynik ktory prawdopodobnie wyrzuci mój Start z Play Off.
Co do Jeppesena to olbrzymi szacunek dla niego. Mial prawdziwy dzien konia , został bohaterem, a skromnie mówi ze musi szybko wracać do pracy w Esbjerg. Postawa godna nasladowania.
Szkoda tylko że przy prezentacji biegów jako jedyny nie miał zdjęcia więc N Sport+ do roboty.
Jesli chodzi o komentatorów to Noskowicz jest bardzo dobry ale w takiej dramaturgii meczowej Tomasz Dryła dodałby jeszcze wiecej emocji swoim niesamowitym głosem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

No to powiedz jak wyłonimy drużynę która będzie jechac baraże z GKM o PGE Ekstraligę? W zeszlym roku to.wlasnie Ostrovia jeździła je ze Stalą Gorzów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Night..

Jelopie nie ma barazy. Skad wy sie bierzecie? Laik goni laika. Siedzisz tu chlopie codziennie i dalej nic o zuzlu nie wiesz. Chryste panie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Night..

mnie to wali bo juz i tak nizej niz 1 miejsce nie bedziemy. decyzje dawno zapadly wiec jelopku sie doucz pewnych spraw a pozniej sie udzialaj. a teraz sio w nogi taty

| Odpowiedz
blokuj
tiger Stal Rzeszów

@FeciuStartGN: nie przesadzaj z tym dryła, jego razem z Jabłońskim nie da się słuchać, tak nudzą i męczą, i mniej dryly i Jabłońskiego tym lepiej się to ogląda....

| Odpowiedz
blokuj
Tomasz Namysl

@FeciuStartGN: Noskowicz nie jest zły wiadomo Dryła jest poza konkursem. Natomiast swoją niekompetencją odnośnie Jonasa i jego wypożyczenia do Ostrowa jabol jak dla mnie już powinien być wystawiony z tej tv

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.