Dyskusja

Wolfe Wittstock OK Bedmet Kolejarz Opole

Wolfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole
6 września 2020, 11:45

36 : 54
Relacja

neomis

@MarS_80: Gdybyś ten sam pakiet kupił na player.pl to byś miał. Cena taka sama. Testowałem canal plus online ale nie ma on żadnej przewagi nad player.pl poza pojedynczymi transmisjami, które na początku sezonu nie były w nSport

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicujemyNaLuku

@MarS_80: Mam ten sam problem. Dziady, sku... zdjęły mi Motowizję tuż przed startem rozgrywek. Że to niby taki kanał premium w NAJ pakiecie. Ja pierd...Nawet Canal Plus sport mam, ale nie mam dziadowskiej motowizji. Tylko w CANAL plus jest ten problem. Inni operatorzy udostepniają motowizje jako żrednio ciekawy kanał prawie każdemu w prawie kazdym pakiecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicujemyNaLuku

@Szef na worku: Karta nie ma znaczenia. Gadałem z CANAL plus. Motowizja jest tylko w pakiecie MAX. Posiadanie dostępu do nc plus, c + sport itd. nie wystarczy.

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

@Szef na worku: Mam cyfrowy polsat, pakiet internetowy canal+ sport, wykupiłem za 50 zł na miesiąc tylko i wyłącznie dla tego by móc oglądać żużel, no i teraz oglądam... :/

| Odpowiedz
blokuj
Szef na worku

@KibicujemyNaLuku: nie wiedziałem,że mam ten kanał dopuki nie przeczytałem,że tam będzie żużel ;) nie mając extra nie miałem dostępu do połowy kanałów popularno-naukowych i jeszcze paru innych

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.