Dyskusja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MarS_80

@MikoULaj: Odpowiedziałeś na moje zapytanie? Jak się skarżyłeś na chłopaków z Lublina? Też zapomniałeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MikoULaj

@MarS_80: Jakie zapytanie? Dawaj! Koleina jest bardziej inteligentny, niż większość kóz razem wziętych na tym forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@speed_koleina: W czasie studiów miałem takiego starszego wykładowcę od mechaniki budowli, swoje lata miał ale zasady też. Kiedyś przypomniał takie powiedzenie, że przed wojną do zbyt "rozemocjonowanego" obywatela mówiło się: "Panie, pohamuj się" a po wojnie: "Chamie, opanuj się". Chociaż mała jest szansa żebyś zrozumiał o co w tym chodzi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MarS_80

@speed_koleina: Powiedz mi gdzie się podziały moje wypowiedzi? A zostały prymitywne odpowiedzi! Pozgłaszałeś? I zobacz jak jak to teraz wygląda? Kompromitujesz się! Komedia...

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

@MikoULaj: Proszę bardzo! Musisz być taki pyszałek? W dodatku udający poszkodowanego? Skarżysz się na kolegów z LBN? A jak zapytałem Cię 2, 3 miesiące temu co robi ta multikontowa ferajna którą doskonale znasz? To pamiętasz co mi odpowiedziałeś? :" Ja za nich nie odpowiadam, nie wtrącam się"? To jest porządku? Jak w lekturze Sienkiewicza : „Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy". Tak prostolinijnie napisałem jak cytat głosi... p.s. Te krowy zamień na świnie, a jest jakaś szansa że zrozumiesz co napisałem...

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@MarS_80: Nie wiem o co chodzi z tymi mechanikami budowli i wykładowcami. To chyba jakieś trudne "nauki" były? Rozumiałeś coś z tego co wykładowca do ciebie mówił?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.