Wątek dotyczący artykułu

EBL. Defensywa Stelmetu wybija basket z głów rywali. GTK zderzyło się ze ścianą

W starciu dwóch niepokonanych ekip Stelmet Enea BC Zielona Góra pewnie pokonał GTK Gliwice 92:73. Ponownie "robotę" zrobiła defensywa podopiecznych Żana Tabaka. Najlepsza drużyna poprzednich rozgrywek nowe rozpoczęła tak, jak powinna.

przeczytaj cały artykuł

coreZG

@Jaroslaw JK: zauważyłem taką zależność, że asfodelek pojawia się jak stelmet przegrywa. Przed każdym meczem stelmetu mam wrażenie, że ten cały asfodelek klęczy przy łóżku, wpatruje się w jakiś święty obrazek i modli się aby drużyna z jego najczarniejszych koszmarów, przez którą spać nie może (Stelmet) przegrała. Wtedy pojawi się jak rycerz na białym koniu i zaśmieci forum swoimi glupowatymi wpisami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
coreZG

@Jaroslaw JK: widzę taka zależność że on pojawia się jak stelmet przegrywa. Asfodelek przed każdym meczem stelmetu klęczy przy łóżeczku i modli się do obrazka żeby drużyna z jego koszmarów przegrała. A wtedy nadjedzie na to forum jak rycerz na białym koniu i będzie męczyć nas swoimi z d..y wziętymi wpisami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
coreZG

@Jaroslaw JK: zauważyłem taką zależność , że on się pojawia jak Stelmet przegrywa. Pewnie przed każdym meczem klęczy przy łóżeczku i modli się do jakiegoś świętego obrazka żeby drużyna która z jego koszmarów przegrała. Wtedy jak rycerz na białym koniu wjedzie na forum w spazmach rozkoszy i będzie wypisywał tu swoje posty z d..y wzięte.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.