Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Tym razem bez sensacji. Łomża VIVE Kielce bezlitosna dla Sandra SPA Pogoni Szczecin

Sandra SPA Pogoń Szczecin nie sprawiła kolejnej niespodzianki. Portowcy przegrali ze szczypiornistami Łomży VIVE Kielce 22:37. Mistrzowie Polski już od pierwszych minut starali się wybić rywalom piłkę ręczną z głów.

przeczytaj cały artykuł

kck

@Miasto mistrzów - Kielce: Obejrzyj sobie Zarzyckiego, jeśli chodzi o grę 1-1 to jest młodsza wersja Jaszki, nie robi mu różnicy czy idzie na zewnątrz czy do środka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kck

@Jakub12200: Chciały go mocno Puławy, ale wydaje się że on celuje w wyjazd a Opole obiecało mu dalszy rozwój. Olejniczak robi proste błędy w ataku, szczególnie było widać w meczu z Gdańskiem. Ponadto jak idzie do kontry to nie widzi skrzydłowych idzie sam do końca. Wystawianie Michała do ataku w LM to duże ryzyko i Talant będzie z niego korzystał pewnie w obronie. Dzisiejsze zagranie taktyczne, gdy został przesunięty na skrzydło miało za zadanie głównie wzmocnić obronę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kck

@Czarcik: Jeśli chodzi o wiek mogę porównać Domena z Olejniczakiem(1 rok różnicy) ale będzie druzgocąco korzystne dla Słoweńca. Teza 1: Tak dynamicznego środkowego w Polsce jak Olejniczak dawno nie było(@Miasto mistrzów - Kielce ). Odpowiedź: Zarzycki jest równie dynamiczny czy nawet bardziej.
Teza 2: Zarzycki robi więcej błędów niż Olejniczak(@Jakub12200). Odpowiedź: Widzę ich więcej u Olejniczaka.
Pasjonująco zapowiada się rywalizacja pomiędzy Haukurem a Michałem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.