Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

> > >Iga idziesz!!! ;)>  >  >UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY PO FRENCH OPEN 2020 >>> ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!! ========================================= ZAWODNICZKI NA AO 2021 ========================================= 1. Iga (…)

przeczytaj cały artykuł

hippekk

Wiecie co? Oni mi obaj podpadli zachowaniem okołocovidowym, taką niedojrzałością. I tak też zaczynam ich trochę traktować - jak dzieciaki. Juniorzy albo młodziki. I z takiej perspektywy to się ten mecz nawet całkiem przyjemnie i zabawnie ogląda. :D)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Tina.

No niestety, taki typ mężczyzn mi nie odpowiada... Wolę takich typu Potterek...szczerych i empatycznych :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

W Was obu ujmuje mnie jedno...Podobnie jak ja lubicie tenis ;)...A ja lubię wszystkich, którzy lubią tenis :)

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

A, co Ci będę mówił... Lubiłem go, szanowałem, ale... Też traktować go jak dzieciaka? Sam nie wiem. Podpadł mi, oczywiście. Delikatnie rzecz ujmując. Jeszcze tak do końca trudno mi określić, jak go odbieram, bo wyraźnie pogubił się totalnie. Ale nie wykluczone, że będzie u mnie jak z Sereną - radykalna zmiana w ocenie. Lubiłem, ale znielubiłem. Tak... Masz pewnie rację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tina.

..Że się tak wtrącę... Ja nigdy go nie lubiłam. Jest to jedyny tenisista, który nigdy nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Nawet mimo tego, że jest b. dobrym tenisistą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sedonia

Podzielam Twoje wrażenie, Tino. Wolę innych tenisistów, a najbardziej Nadala (ze wszystkimi jego wariactwami) i Del Potra, którego się już pewnie nie doczekamy :(

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Rozstał się z dziewczyną i z trenerem. Cały czas trenuje, ale narzeka na kolano. Ma jednak nadzieję na szybki powrót.
Bardzo na niego czekam.

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Lubimy tych samych macho :) Ja uwielbia Rafę z tymi swoimi tikami, buteleczkami i grzebaniem w majtkach :D...Dela mi bardzo żal, bo gdyby nie te jego kontuzje, to ten mistrz świata, byłby Mistrzem Świata :)

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Osobiście staram się oceniać tenisistki i tenisistów przede wszystkim w kategoriach czysto sportowych. Próbuję, na ile się da, oddalać wszystkie sprawy nie związane ze sportem. Tylko nie zawsze się to udaje. Jednak zawsze tak bardziej pozytywnie próbuję, raczej machnę ręką na jakieś dziwactwa, fochy, czy co tam jeszcze... Trzeba naprawdę dużo zrobić i nabroić, żebym faktycznie stracił do kogoś pozytywne nastawienie. Novakowi najwyraźniej się to udało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tina.

U mnie liczy się pierwsze wrażenie... Jakoś tak dziwnie od pierwszego "zobaczenia" wiem czy kogoś lubię, czy będę miała dystans... Novak nie spodobał mi się od początku...Ma coś takiego w oczach, czego nienawidzę ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Sedonia

Nie udaje się oddzielić, bo.. nie da się oddzielić. Dla mnie np. b. wiele mówi to, że Osaka potrafi się uśmiechnąć, kiedy po challengu okazuje się, że piłka Azarenki weszła. Nie ma w niej zaciętości, która sznuruje usta. Walka to jedno, a zaciętość drugie. Najsympatyczniejsi tenisiści nie grają siłowo, coś w tym jest.. Nie znoszę tej mechanizacji tenisa, która zrobiła z większości graczy maszyny do przebijania.. Novak też dał z siebie zrobić maszynę. Nadala ratują na szczęście wariactwa.. Ale się rozgadałam :/

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Mamy bardzo podobne upodobania :D
Ja też dzisiaj bardzo się rozgadałam, ale pewnie to wina drinka:)
Żeby nie przesadzić, to dzisiaj zamilknę ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Ty zachowujesz się bardzo przyzwoicie więc nie musisz...ja zaczynam przeginać :D...Dlatego sama postawiłam się w kącie :D

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Ale wykrakałam, że będzie 5 setów !! Obudziła się we mnie wiedźma :D...Chyba dlatego w typerku byłam druga ;)

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Również staram się takie sympatyczne niuansiki wychwytywać :). A o negatywach lepiej szybko zapominać. Chociaż czasami się nie da... Też się trochę nie na temat rozgaduję, a tymczasem ciekawy piąty secik się zrobił.

| Odpowiedz
blokuj
Sedonia

No to jeszcze ostatnie dopowiedzenie w tym wątku.. Ja poniekąd dlatego nie mogę oglądać tenisa kobiecego (i uczestniczyć w typerku..), który się znacznie bardziej od męskiego zmechanizował. Pewnie to częściowo z chęci dogonienia Sereny, zresztą mniejsza o powody. Oczywiście nie da się współcześnie grać tylko technicznie. Przekonała się o tym nasza Aga. Ale wygrywanie samą siłą gubi wyrafinowanie, które zawsze było częścią tenisa. Przykro się to (mi) ogląda. Co rzekłszy, milknę już..

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Mam nieco odmienne zdanie o tenisie kobiet. Moim zdaniem idzie raczej obecnie w dobrym kierunku, raczej odchodzi od siły w stronę lepszej techniki. A zmechanizowanie... Hmm... No jest sporo automatyzacji i zautomatyzowanych nawyków, ale to musi być, jeżeli gra jest ogólnie szybsza. Trochę się różnimy (uzupełniamy? ;D ), bo ja dla odmiany wolę tenis pań, tenis panów raczej mnie nudzi. W ogóle dla mnie tenis wyewoluował w nieciekawym kierunku monotonnego niekiedy tłuczenia. Ale w ostatnim czasie trochę się zmienia na lepsze. Może ja dlatego lubię sobie pooglądać mecze deblowe, gdzie cały czas liczy się myślenie, technika i refleks? Hm... Porozmawiajmy kiedyś o tym, ja u siebie lubię trochę podywagować na te tematy. Ale teraz już naprawdę się wyłączę, bo... ;) Decydujące momenty meczu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Sedonia

OK, muszę się zatem przyjrzeć. Pewnie, że możemy kiedyś pogadać :) Tymczasem łoczka mi sie klejo.. Dobrej nocy wszystkim, turlam się pod pierzynę. Pa!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.