Dyskusja

PGG ROW Rybnik Betard Sparta Wrocław

PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław
14 września, 20:30

39 : 51
Relacja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MarS_80

@Obserwator 30: Trzeba było... Nie moje klimaty i nie moje priorytety... I nie wycieraj sobie mną gęby ! Zrozumiano czy nie zrozumiano?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
MarS_80

@Obserwator 30: To po kiego **uja się do mnie przyczepiłeś? I płakałeś? Masz pretensję że twój kolega walczący o punkty mnie niby zbałamucił... "poderwał" ??? TO JEST CHORE...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
MarS_80

@Obserwator 30: Niedowierzam...Mam się "odjebać", a czy ja się przyczepiłem? I ten prymitywizm...? Co mam odpisać? Dobranoc będzie "cool" ? Czy też "siara"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
MarS_80

Miałeś rację z nim... Ale tu nie chodzi o czas, wszyscy mają taki sam jak jesteśmy w trakcie meczu, nie wytrzymał bo mu "szlachcianka" jak i Tobie się nie spodobała, ale jeszcze bardziej nerwowo..., że błędy ortograficzne zaczął robić..., a sam wcześniej płakał... Oni naprawdę walczą o te punkty tu na forum? To dziecinada...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.