Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Kamil Jóźwiak już w Anglii. Lech Poznań i Derby County osiągnęły porozumienie

Kończy się transferowa saga z udziałem Kamila Jóźwiaka. Po kilku tygodniach niepewności i dość długich negocjacjach, Lech Poznań osiągnął porozumienie z Derby County, a sam piłkarz poleciał już do Anglii.

przeczytaj cały artykuł

Smootlik Sadowski

Sądzę że średniak drugiej ligi angielskiej to dla Jóżwiaka bardzo zły wybór. Pewnie menadżer jak to u nas zawsze poszedł za kasą dla siebie nie myśląc o karierze bardzo dobrego piłkarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

@Smootlik Sadowski: A ja sądzę że dobry. Jeśli sprawdzi się w Championship przez 2 sezony i będzie wyróżniającym zawodnikiem to ma otwarte drzwi do każdej ligi. Jeśli sie nie sprawdzi zrobi jak Kapustka, a WP napisze , że to najlepszy transfer ekstraklasy. Profilem według mnie pasuje do fizycznej ligi jaka jest Championship.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lelum_polelum

@Smootlik Sadowski: Bielik tam gra i technicznie wygląda o wiele lepiej niż jakikolwiek kadrowicz z EkstraKLAPY. Każdy młody z potencjałem i chęcią rozwijania umiejętności, nie bojący się ciężkich treningów, powinien uciekać z tego grajdołka przesiąkniętego myślą trenerską rodem z lat 70, gdzie rządzą kibole, pieniądze i układy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.