Wątek dotyczący artykułu

Transfery. EBL. Ivan Almeida - wielki powrót stał się faktem!

Jeszcze kilka dni temu ten transfer rozpatrywano w kategoriach science-fiction, a jednak finalnie doszedł do skutku! Ivan Almeida is back, Kabowerdeńczyk ponownie założy koszulkę Anwilu. To wielki ruch klubu z Włocławka.

przeczytaj cały artykuł


HalaLudowa

@Gregor_36: Ty jesteś na etacie w Anwilu? Bo piszesz zawsze jakbyś niby stał na zewnątrz, ale "obiektywnie" musiał oddać sprawiedliwość mądrości klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gregor_36

@HalaLudowa: Nie, nie jestem na etacie i tam nie mieszkam :) Tylko uważam, że robią naprawdę dobrą robotę. W przeciwieństwie do niektórych nie piszę pod wpływem emocji, głównie tych złych. Bo po co komu komentarze, które tylko mają szczuć ludzi na siebie i wzbudzać obrażanie się. Z Twoich komentarzy @HalaLudowa czuć, że masz kompleks Anwilu prawie w każdym komentarzu albo nie możesz znieść, że Anwil od X lat jest w czołówce. Nie wiem i nie wnikam z czego to wynika. W każdym razie fajnie jak tacy gracze pokroju Almeidy są w naszej lidze. Lepiej się ogląda Top 10. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.