Dyskusja

Mocha.Darksoul

@MarS_80: to się chyba przeliczyłeś :D ja się zastanawiałam, czy oglądać od początku, czy iść nad morze, ale wygląda na to, że maczyk nie jest specjalnie zacięty ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@Mocha.Darksoul: nooo :) Ale mecz się jeszcze nie skończył. I nie miałem tyle dylematów bo i tak siedziałem w biurze po godzinach :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mocha.Darksoul

@MarS_80: we wrześniu nigdy nie wiadomo, który dzień nad morzem będzie tym ostatnim, bo jesienią i zimą to wieje tak, że śmietniki się ścigają po promenadzie i można dostać kamieniem w mordę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MarS_80

@Mocha.Darksoul: Wiem bo kiedyś za czasów studiów jeździłem ze szwagrem czasami busem z towarem, wiatr wiatrem ale jeszcze jak przy porcie padało, to deszcz padał poziomo na promie :D

| Odpowiedz
blokuj
Mocha.Darksoul

@MarS_80: deszcz padający poziomo to tutaj klasyk, powinnam w sumie kupić tę przyłbicę covidową, żeby móc dojść zimą do pracy bez utraty całego makijażu :D

| Odpowiedz
blokuj
Mocha.Darksoul

@MarS_80: ee, nie jest tak źle, mieszkałam kiedyś pod Paryżem i tam to dopiero były jaja, bez stylówy na cebulę nie wychodź :D Nigdy nie wiadomo co cię spotka

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

@Mocha.Darksoul: Na dmuchanym materacu nie jest tak źle, kiedyś spałem w Kielcach u kolegi, lepiej niż na rozkładanej sofie z Ikei :P

| Odpowiedz
blokuj
qbix

@Mocha.Darksoul: a za akwarium w szafie zabudowanej jakies zbiorniki z osmoza, woda filtrowana przez ultrafiolet i inne jaja ; d ale paletki sa bardzo wrazliwe wiec musza miec dobre waruny

| Odpowiedz
blokuj
Mocha.Darksoul

@qbix: z paletkami nie ma żartów... jakbym miała takiej wielkości akwarium, tobym trzymała ziemiojady i uaru, albo bym tam pływała po prostu :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.