Dyskusja

5. runda Grand Prix - Praga
18 września 2020, 19:00

0 : 0
Relacja

MarS_80

@Mocha.Darksoul: Włosie jak na wybiegu ;) Love death metal? W moich czasach był death metal, thrash metal, matal, ale z tego już dawno wyrosłem :) Aczkolwiek Metalikę cenię bo na niej się wychowałem, Sepultura też, ale to już dawno było :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
banita

@Mocha.Darksoul: the clash jest ogień. szkoda tylko,że ich "flagowy "numer jest non stop przerabiany na wszyystkie możliwe dyskotekowe sposoby

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurt Kobajn

@Mocha.Darksoul: Abbey Road, Let It Be, SGT Pepper, Rubbel Soul(choć tylko w połowie),Help w dużej części. Nie no jest w czym wybierać.
A The Clash z szacunkiem ale nawet jako punk zespół są poza top 5

| Odpowiedz
blokuj
Mocha.Darksoul

@Kurt Kobajn: słucham....?! Poza top 5.....?! Joe Strummer to miłość mojego życia, datę wydania pierwszego albumu mam wytatuowaną na nadgarstku:D To kto jest w takim razie w top 5?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.