Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Tomasz Gollob: Nie podoba mi się takie sędziowanie jak w Pradze. Błędem było także dosypanie nawierzchni [WYWIAD]

- Bartek wygrał w Pradze i otworzył sobie drzwi do obrony złota. To były trudne zawody. Nie podobało mi się sędziowanie i tor. Uważam, że dosypywanie nowego materiału przed Grand Prix za zły ruch - mówi w wywiadzie z naszym portalem Tomasz Gollob.

przeczytaj cały artykuł

LiczyHrabia

Ocenianie pracy sędziego przez p. Golloba poprzez pryzmat regulaminu, który mu się nie podoba, jest irracjonalne. Co więcej, p. Gollob co rusz udowania, że nie zna lub nie rozumie zapisów regulaminowych, więc lepiej niech może komentuje jazdę zawodników, bo tu kompetancji raczej nikt mu nie odmówi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szczecin Janek

@LiczyHrabia: Mistrz Tomasz, komentował wczoraj ostrzeżenia dla zawodników którzy wykonywali ruch po zawodniku który zrobił to jako pierwszy , i dostawali ostrzeżenia , więc idąc tym tropem ostrzeżenia winna dostać cała czwórka, gdzie są takie przepisy znafffco? a wedle mnie powinna być tylko taśma , a to co wczoraj odpierdalał sędzia to farsa !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.