Dyskusja

6. runda Grand Prix - Praga
19 września, 19:00

0 : 0
Relacja

MarS_80

@speed_koleina: Nie dokończyliśmy rozmowy? Miałeś jakieś pytania? Może skończymy, a nie lubię jak ktoś mnie obraża i ucieka jak szczur!...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

@MarS_80: Po 1, gdzie ciebie obraziłem koza? Po 2, musisz podszkolić tą "mechanikę budowlaną" u swojego wykładowcy abym mógł z tobą pogadać o niej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@speed_koleina: Po pierwsze palisz głupa! Po drugie ostatnie studia kończyłem 10 lat temu na polibudzie krakowskiej! A obecnie zajmuję się czymś bardziej ciekawym niż przedmiot "mechanika budowli", a nie jak napisałeś "mechaniką budowlaną" bo takiego czegoś nie ma! Po co robisz z siebie błazna!? Miało być śmiesznie? To nie jest! Samo pierwsze zdanie które teraz napisałeś jest obrażające, ale po co się mam kopać z "koniem" który i tak tego nie zrozumie, szczególnie że ma poziom umysłu na poziomie dziecka w avatarze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

@Night..: Jestem po zawodówce. Zawód wyuczony murarz ścianek działowych, ale nie pracuję w zawodzie, z powodu takiego, że kiedyś zaprawę źle nakręciłem. Tzn dałem więcej wody niż piasku i majster powiedział, że nadaję się tylko do lania wody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

Urabiać to można panienkę na przerwie, jak majster nie widzi tudzież ten cymbał w białym kasku (kierownik budowy) inżynierowie pieprzeni, a zaprawę kręcimy w betoniarce na prąd ze studzienki ściekowej. Wtedy jest razem z wodą i nie kopie.

| Odpowiedz
blokuj
Night..

na studiach nauczysz sie projektowac budynki, a nie prowadzic budowe. Prowadzic budowe uczysz na codziennie i codziennie dowiaduejsz sie cos nowego czego studia ci nei daly.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Mówisz jak mój majster. On też nam powtarza, że mamy szanować kierownika budowy i nie wytykać błędów projektantowi. Oni wiedzą co robią.
W związku z powyższym, kiedyś zapytałem majstra (bo już nie wytrzymałem), jak mam wybudować taką krzywą ściankę jak w projekcie? I wtedy majster żurawia w projekt i jak zaczął kląć na inżynierów....

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

W BIM, autodesk structural detailing, tak nam mówił po angielskiemu. Niby liczył te konstrukcje w jakimś tam "robocie" ale nie chodziło o kuchenny ani R2 z wojen wśród gwiazd tylko jakiś "mes" albo mysz, bo mówił, że siatkę elementów skończonych niewłaściwie meszował czy myszował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
speed_koleina

@Night..: Projektant i kierownik mówili na radzie budowy o jakiejś analizie nieliniowej, ..... może to dlatego ta ściana ma nie iść w linii prostej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Night..

Ilosc mulit co teraz nastapila ma kumulacje
Spalone glowne konta komikow jka Slaw, kapsel powoduje ze zakladaja Szlachcianke, Ele27 itd.. Teraz musz abyc kobietami tutaj zeby ktos zauwazl ich obecnosc. Cyrk na kolach trwa. W gaciach zamaist jaj zostala im tylko piz.da.

| Odpowiedz
blokuj
Ela 27

@Night..: Gdybyś nie był multikontowcem a normalnym użytkownikiem to byś nie mieszał kitu.
Przez ostatni tydzień popatrzyłam i wychodzi że cieć jakiś jesteś. Ale mam pytanie: samochód mi mówi że mam problem ze zbyt wysokim ciśnieniem w 3 cylindrze mojego auta. Masz pojęcie co to znaczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Night..

szybko wyprules sie z multi mongolku. pamietaj inni lykaja wasze multi, ale zawsze kiedy mysliesz ze juz wszystko super ci idzie pojawie sie ja i dam ci w pysk i slawowi na koncie szlachcianka, a nie zapomnij kapslowi na maassengrzeze powiedziec, zeby szybko zalogoal sie na konto OBSERWATOR 30 i zlakjowal... RANKING MU SPADA HAHAH

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.