Dyskusja

Komentarz usunięty przez użytkownika
MarS_80

@speed_koleina: Mały, płytki człowiek ze zdjęciem młodego dziecka w avatarze, broni się sam intelektem umysłowym który się zatrzymał, a chciałby dorosnąć...A życie nie daję... I tym melancholicznym wpisem zakończmy wojaże ograniczonej jednostki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@Shape of Despair: Nie lękaj się i nie mniej koszmarów z tego powodu, aczkolwiek nie każdy musi rano wstać, prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

@MarS_80: Dlatego bierz się za książki, serio jeszcze wiele możesz się nauczyć. Ja jak wrzucam do betoniarki piasek (jedną ręką), to w drugiej trzymam książki i czytam. Na budowie się ze mnie śmieją ale dzięki czytaniu wiele się nauczyłem, jestem ulubieńcem kierownika budowy. Mówił, że jak będę się uczył to zasłużę na biały kask.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
MarS_80

@speed_koleina: W białym to już jedziesz... Nie kasku, a proszku pracusiu... Obyś nie przedobrzył jutro jest dzień i rzeczywistość...

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@MarS_80: Ty nic nie rozumiesz, bo mało czytasz. Musisz zatrudnić się u nas na budowie, będziesz murował ścianki razem ze mną, to trochę podszkolisz mechanikę budowli i inne przedmioty, o słowniku nie wspomnę.
Kiedyś robiłem dużo błędów ale kierownik mówił, że muszę gryźć słownik aby nie robić byków, to go zjadłem. Nie, nie kierownika zjadłem tylko słownik. Od tej pory tylko świnia złapie mnie na literówce albo jakimś grubym błędzie. Tak jest u nas na budowie, serio. To wspaniała lekcja życia. Mogę ci załatwić robotę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MikoULaj

@MarS_80: Koleina cię zjada na śniadanie chłopie, ekhym, jeszcze nie, ale jest blisko, tylko nie wiem, czy ma na to ochotę. Sugerujesz, że jest narkus? Obudź się.

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

@speed_koleina: Jednak mnie tolerujesz? Polubiłeś? I chcesz mi załatwić robotę? Ale ja nie o to prosiłem...O co innego wyrażałem opinie, przekaz, a tu dętka...

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@MarS_80: Nawet tobie matołku trzeba dać szansę na wykształcenie. Ja jako wyrobnik zaprawy do murowania zachęcam do nauki, czytania książek aby można było merytorycznie z tobą pogadać.
Wszystko po to abyś mógł zaskoczyć rodzinę wiedzą inną niż unoszące się nad lbn podniecenie wraz z głośnym "eureka" po sukcesie przy nauce sznurownia sandałów!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
MikoULaj

@MarS_80: Skoro udajesz błazna, to ja już może odpuszczę. Gdzie adwokat? Hehehe, on sam sobie poradzi, ale na wyzywanie od warchołów nie pozwolę, bo to mój dobry kolega kapuściany łbie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
speed_koleina

@MarS_80: "melancholicznym" - o ja pierdxxxxlę, ty koza polibudę krakowską skończyłeś? :):):) Wstyd, że Kazio Flaga podpisał twój dyplom matole!

| Odpowiedz
blokuj
STALker III

@speed_koleina: Obecnie nam "panujący" Prezydent :) Adrian :) też skończył krakowską uczelnię , ale tam się tym nie chwalą :)

| Odpowiedz
blokuj
STALker III

@MarS_80: Posłuchaj snickers :) Speed nie jest żadnym malarzem , wkrecił cię a ty jak przystało na kozła , to łyknąłeś Jak pelikan :)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@STALker III: Oczywiście, że nie jestem malarzem, tylko murarzem ścianek działowych ale na mechanice niebudowli się znam. Wiem jak odpalić betoniarkę i koparkę oraz agregat. Ostatnio jak nawalił kierownikowi budowy samochód to go naprawiłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.