Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga. Cerrad Enea Czarni - Trefl Gdańsk. Egzekucja w Radomiu. Goście zaspokoili głód gry

W drugim niedzielnym meczu 2. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe Cerrad Eneę Czarnych Radom 3:0. Goście, dla których było to pierwsze starcie w sezonie, w trzecim secie wykonali na rywalach egzekucję. MVP został Mariusz Wlazły.

przeczytaj cały artykuł

Igor Kowalik

Takiego jednostronnego meczu to się nie spodziewałem. Brawo Mariusz , zarozumiały Kondziu z Bełchatowa jeszcze za Tobą zapłacze. Warto obserwować też Janusza , ten chłopak się kapitalnie rozwija , po Fabianie nasz drugi najlepszy rozgrywający.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowakowy

@Igor Kowalik: Gdańsk rozstrzelał dosłownie Radom na zagrywce, ale fakt też sie nie spodziewałem tak jednostronnego meczu. Trzymam kciuki za Janusza i za komende który mam nadzieje że sie odbuduje i za Droszyńskiego też trzymam kciuki ;) Szkoda kędzierskiego bo chłopak nie miał z czego rozgrywać bo przyjmujący fatalnie przyjmowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Igor Kowalik

@Nowakowy: niestety ale Kędzierski , Komenda i Łomacz to 3 najgorszych rozgrywaczy w lidze. Skra nie ma libero i porządnego sypacza. Za rok chce tam zobaczyć Tavaresa albo Tuanige.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.