Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga. Cerrad Enea Czarni - Trefl Gdańsk. Egzekucja w Radomiu. Goście zaspokoili głód gry

W drugim niedzielnym meczu 2. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe Cerrad Eneę Czarnych Radom 3:0. Goście, dla których było to pierwsze starcie w sezonie, w trzecim secie wykonali na rywalach egzekucję. MVP został Mariusz Wlazły.

przeczytaj cały artykuł

Igor Kowalik

Takiego jednostronnego meczu to się nie spodziewałem. Brawo Mariusz , zarozumiały Kondziu z Bełchatowa jeszcze za Tobą zapłacze. Warto obserwować też Janusza , ten chłopak się kapitalnie rozwija , po Fabianie nasz drugi najlepszy rozgrywający.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowakowy

@Igor Kowalik: Gdańsk rozstrzelał dosłownie Radom na zagrywce, ale fakt też sie nie spodziewałem tak jednostronnego meczu. Trzymam kciuki za Janusza i za komende który mam nadzieje że sie odbuduje i za Droszyńskiego też trzymam kciuki ;) Szkoda kędzierskiego bo chłopak nie miał z czego rozgrywać bo przyjmujący fatalnie przyjmowali.