Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Aleksandar Vuković zwolniony z Legii!

Aleksandar Vuković nie jest już trenerem Legii Warszawa. W poniedziałek mistrz Polski poinformował o rozstaniu ze szkoleniowcem.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Krawczyński

Mioduski się nie uczy albo nie chce uczyć. Jak co roku jeden trener kupuje sobie zawodników, a juz jego następca będzie z nimi pracować. Tak się niczego nie osiągnie. Za rok będzie powtórka z rozrywki i za dwa lata i za trzy...
A co jakis czas pojawi się taki Fornalik w innej druzynie i z ułamkiem budżetu Legii sprzątnie im nawet i MP.
Nawet zostawiając najgorszego trenera na tym stanowisku na kilka sezonów da efekty. Rotacja wprowadza tylko niepewność, a za każdego kolejnego chetnego musi Legia płacić ciagle więcej, bo trener przychodzacy do tego klubu wie, że to gorące krzesło, zatem trzeba brac tyle kasy ile mozna i zagwarantować sobie duże odszkodowanie w kontrakcie na wypadek zerwania kontraktu.
To tak wygląda, jakby własnie tak miało się dziać. Tylko jeszcze nie zrozumiałem jaki w tym cel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

@Piotr Krawczyński: Legia to taki Bayern polskiej piłki pod tym względem, że od Legii się wymaga dużo więcej niż od innych klubów, bo i podstawy są ku temu większe (wkład finansowy jest dużo większy niż gdzie indziej, więc i wymagania są większe). W Legii jak w Bayernie i innych wielkich klubach europejskich liczy się wynik tu i teraz, bo są / dają na to pieniądze. A co do Miodka to daj pan spokój:) Już Leśniodorski był chyba lepszym prezesem, a na pewno lepiej znał się na piłce niż pan pudel :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.