Dyskusja

Żużel. Czy bracia Holderowie zostaną w Apatorze Toruń? Wymowny komentarz prezes klubu

Bracia Chris i Jack Holderowie w Polsce kojarzeni są przede wszystkim z klubem z Torunia. Pierwszy z nich jeździ w nim nieprzerwanie od 2008 roku, drugi od 2017. W tym roku wydatnie pomagają Apatorowi w walce o powrót do PGE Ekstraligi. A czy za rok nadal będą reprezentować tę drużynę? O tym prezes Ilona Termińska mówiła w trakcie rozmowy z Jarosławem Galewskim w Magazynie Bez Hamluców.

obejrzyj wideo


Karol79

Widzę że w Toruniu mają w d...to że polecą z ligi po raz kolejny bez wzmocnień. Trzymanie starszego Holdera który na poziomie ekstraligi robi 6-8 pkt jest strzałem w kolano. Widzę że zamiast drużynę wzmacniać to skupiają się na kontraktach Holderów, jakiś dramat. Lambert o ile nawet przyjdzie to d... nie uratuje. Nie mamy juniorów na poziom ekstraligi, nie mamy Polakow na poziom ekstraligowy. Ale super dajcie Holderom kontakty po 2 banki najlepiej bo są tacy "toruńscy"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fenixzpopiołów

@Karol79: Terminska powiedziala że chciala by zostali obaj ale wszystko zależy od innych transferów. Miedzy innymi to kogo im sie uda pozyskac na miejsce juniora i u 24 . Zresztą Jack nie jest zła opcja . Średnia ma bardzo dobrą w tym sezonie. A to zawodnik młody i przyszłościowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil21212121 - RSKŻ

@Karol79:
Podstawa to mecze na MA, a Chris to zawodnik na 13 punktów, a co do wyjazdów to jeżdżąc jako gość w Sparcie to zauważyłem, że lepiej się prezentuje niż w zeszłym sezonie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.