Dyskusja

Żużel. Czy bracia Holderowie zostaną w Apatorze Toruń? Wymowny komentarz prezes klubu

Bracia Chris i Jack Holderowie w Polsce kojarzeni są przede wszystkim z klubem z Torunia. Pierwszy z nich jeździ w nim nieprzerwanie od 2008 roku, drugi od 2017. W tym roku wydatnie pomagają Apatorowi w walce o powrót do PGE Ekstraligi. A czy za rok nadal będą reprezentować tę drużynę? O tym prezes Ilona Termińska mówiła w trakcie rozmowy z Jarosławem Galewskim w Magazynie Bez Hamluców.

obejrzyj wideo


jaro1

Jeśli Pani zostawiacie Ch.Holdera kosztem Doyla to dziękujemy za kolejny spadek! Holder nie jest zawodnikiem na 10+. Na chwilę obecną nie mamy żadnego takiego. Już raz pozbyliście się Warda, potem Doyla i efekty mamy do dzisiaj..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil21212121 - RSKŻ

@jaro1:
Jaki spadek? Po pierwsze, żeby się utrzymać to trzeba wygrywać mecze na MA, a Chris to zawodnik na 13 punktów, trudno myśli się o utrzymaniu gdy odnośnikiem są mecze wyjazdowe, meczami wyjazdowymi to można myśleć o PO, a Myśląc na utrzymaniu trzeba się skupić na meczach na MA a tu Chris jest idealny, gdyby inni jeździli na MA tak jak Chris to byśmy się utrzymali i taka jest prawda. A po drugie jest jeszcze Grudziądz, więc nie pisz, że z Chrisem to pewny spadek, po trzecie, jak uda nam się pozyskać Lamberta, to będziemy mieli najlepszego zawodnika do 24 lat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.