Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

> > >Iga idziesz!!! ;)>  >  >UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY PO FRENCH OPEN 2020 >>> ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!! ========================================= ZAWODNICZKI NA AO 2021 ========================================= 1. Iga (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

WSPANIALE JAK NA RAZIE!!! :)
No, zapowiada sie ciekawa obsada, juz mamy o tak wczesnej porze, w piatek w poludnie, dziewiecioro uczestniczacych, w tym powroty:
>
>>> witamy Lady (ktora wygrala pierwsza, pierwotna edycje 16/17),
>>> witamy znowu Omiego/Crusha (ktory tu rowniez swietnie sobie radzil kiedys i byl dlugo liderem, a teraz dolaczyl od krorejs rundy USO2020).
>>> witamy De Mille (ktory kiedys juz tu pare razy typowal),
>>> Witamy rowniez po przerwie organizatora etapu typerka na AO19, kolege Szakalucha!
>>>> No i oczywiscie witamy FanaRadwana, z ktorym pisalem juz chyba od 2012 roku od czasow Agi, potem zrobil on kilka lat przery od forum, ale zagral w typerku USO19, potem znow zrobil tu przerwe, ale ostatnio na USO2020 nam tu kibicowal. I teraz gra!
>>> Rowniez witamy Minda, ktory juz wprawdzie gral tu z nami USO2020, ale przedtem tez byl tu bardzo dlugo nieobecny
>
Pozdrawiam zatem wszystkich, ktorzy tu ponownie zawitali, mam nadzieje, ze inni, ktorzy byc mote nas czytaja, ale sie wahaja (Drwall??? Julia??? El Nadall??? Seb Glamour??? Bezet??? Zizu??? Fiolka??? Spoti??? Margotka??? i wiele innych osob), do ktorych wyslalem zaproszenia na tablicach i do ktorych zapomnialem wyslac, rowniez do nas powroca!
---> ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH, "STARYCH" i "NOWYCH"!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-_-

Hm, ale Crzyjk jest o wiele bardziej niestrawny od Ciebie ;D (sorry ale musiałem ) ;D
Przepraszam Stanie za moją obcesowość ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

I slusznie, bo jak mozna nie darzyc sympatia kolegi Stanzuka? ;)
---> Ale na udzial w typerku nie udalo mi sie go namowic, bo wobec przewidzenia zwyciestwa Jeleny Ostapenko wtedy na RG 2017, zreszta praktycznie nikomu przedtem nie znanej, twierdzi, ze ten sukces na miare jasnowidztwa zaspokoil jego potrzebe typowania po wsze czasy ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-_-

Na pewno każdy kocha, naszego kochanego Stanzuka ! :)

Odnośnie Jelonka, to i mojej ślepej kurze czasami trafia się ziarnko.
Bardzo żałuję, że Stan nie chce upokorzyć typerkowiczów, tak jak to zrobiłeś Ty w poprzedniej edycji wygrywając go w cuglach.
Z jego wiedzą o tenisie na pewno nie mielibyśmy najmniejszych szans na wygraną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Harry.

SZABLON 1. 1R, FRENCH OPEN 2020-------> Harry
========================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: dbac.aaaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.