Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Żużel. Oficjalnie: Przemysław Pawlicki zostaje w MrGarden GKM Grudziądz

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia. W sobotę Przemysław Pawlicki oficjalnie przedłużył kontrakt z MrGarden GKM Grudziądz i będzie bronił barw tego klubu przez kolejny sezon.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
AMON

@Night..: bobi pilnuj budowy ciesz się chwilowym awansem bo ponoć w Rydzykowie zostają Bracia H takie warunki postawił młodszy braciszek ps i nie zawracaj d.. he he he :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Night..

hahahaha ty masz pikenie z deklem haha
i modl sie o brak degradacji bo rafael ma juz inne proorytety w zyciu nzi blaznic sie w tym klubiku haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

@Night..: bobi budowniczy ze starszym ex miszczem braciszkiem lecicie z powrotem do e-Winner Ligi he he bo dla Doyla zabraknie miejsca ale może wasza gwiazdeczka z Częstochowy wróci za Musielaka he he he bu ha ah a:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Night..

no to zlecimy jelopie haha
ja mam to w pompie. mnie bawi zuzel a ty dalej bedziesz jelopem forumowym do ciesniecia z ciebie beki 24 h haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
billy

@AMON: lubię ciebie chłopie, bo regularnie głupoty piszesz ale z dystansem....
Naprawdę zdziwisz się jaki skład GKM będzie, niektóre kluby tu dużo ryczą, a inni po prostu cicha rozmawiają.
Z tegorocznego składu zostanie 3...natomiast nowa 4 będzie naprawdę mocna...
2 nazwiska zaskoczą, że w Grudziądzu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.