Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Falubaz nie położy się przed Unią. Protasiewicz mówi o głupocie

- Zaszliśmy tak daleko, że teraz głupio byłoby się położyć na torze i przejść koło meczu - mówi Piotr Protasiewicz, który ze swoim RM Solar Falubazem powalczy z Fogo Unią o awans do finału PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł


Vegas

Durnota jest cytowanie zawodnika który gada co gada a fakty są takie ze to właśnie jego beznadziejna jazda doprowadza do tego ze szanse na coś więcej są blisko. 0% ...Protasiewicz niech już zda sprzęt bo robi krzywdę sobie i wszystkim dookoła jak jest na torze ,bo wywożenie swojego w płot jest jego ulubioną sztuczka od dawna .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz B

@Vegas: kolego daj sobie spokój z tego typu komentarzami. Pepe to ikona Polskiego żużla. Najwięcej zdobytych punktów w całej lidze , najwięcej wystepów hmm cos jeszcze. Popatrz sobie na naszego mistrza Tomka Golloba jak jeżdził juz w tym wieku tylko grudziądz w domu. PePe to inteligenty facet on sam powie dość. Niczego wam juz nie musi i nie musiał udawadniać. Wiem każdy sie przyzywyczaił do 12pkt w każdym meczu, a teraz jest 5-8. Szacun za to ze jezdzi w tym wieku i zdobywa to co może startując z 5m strata do zawodników ze startu. Takich zawodników juz nie ma i nie bedzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.