Wątek dotyczący artykułu

Małgorzata Domagalik: Przedstawiłam Jerzego Brzęczka takim, jakim jest

- Czytam, żeby "wuja zdechł". Musiałam i chciałam zareagować. To historia o tym, że często nie wiemy kim są ludzie, których bezpardonowo atakujemy - mówi nam Małgorzata Domagalik, autorka książki "W grze" o selekcjonerze reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

Małgorzata Mierzwińska

Każdy ma prawo do opinii. Jednak musi pamiętać że to jego subiektywne spostrzeżenia. To tak jakbym powiedziała ,że miał charyzmę jak papież . Więc lepiej rozmawiać o faktach: czy ta drużyna ma trenera? Czy rzuca im piłkę a oni grają jak umieją. Nie dziwię się krytyce. Widać autorka musi mieć dużo wspólnego z bohaterem biografii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDO

@Małgorzata Mierzwińska: Myślę, że przekonanie o własnej mądrości jest u ciebie wyjątkowo subiektywnym odczuciem. Niewiele masz wspólnego z autorką, to wyjątkowo inteligentna kobieta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zuraw

@HDO: czyżby? Nie sądzę. Chyba że zawartość tej książki to tylko żart dla wtajemniczonych. Stanowski czytał fragmenty tego "dzieła" - co jeden to lepszy. Mieszanina czołobitności z grafomaństwem. Co powiedzieć o wypisywaniu znanych każdemu szanującemu się kibicowi faktów z kariery Brzęczka jako nowości, które my maluczcy dopiero teraz poznamy? Jak skomentować żenujące pouczanie wszystkich dookoła tak jakbyśmy przed nominacją nigdy o Brzęczku nie słyszeli? Jak skomentować wydawanie lizusowskiej ko-biografii zanim Brzęczek stanął przed jakimkolwiek poważnym sprawdzianem jako selekcjoner?

Przede wszystkim, co powiedzieć na idiotyczną tezę dziennikarki, że Brzęczek jest stworzony do sukcesów trenerskich bo był dobrym piłkarzem, ocierał się o znanych trenerów i to ogólnie fajny człowiek? Każdy inteligentny człowiek wie że żaden z tych faktów nic nie mówi o potencjale trenerskim. Można natomiast coś wywnioskować z jego dokonań/"dokonań" w Rakowie, GKSie Lechii czy Wiśle Płock. No ale tego ta "wyjątkowo inteligentna kobieta" na tapetę nie wzięła. Może i dobrze, bo by jej tezy z przydrożnego sklepu z tezami poszły w drzazgi. Ważne że "umie tańczyć, ładnie się uśmiecha i kocha mamę" (to cytat, bez żartów). Dobrym trenerem będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.