Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Madsen, Łaguta i inni jako Polacy w PGE Ekstralidze? Ten numer nie przejdzie! Będzie ważna zmiana w regulaminie

Artiom Łaguta, Leon Madsen ani Wiktor Kułakow nie pojadą w PGE Ekstralidze jako Polacy. Z naszych informacji wynika, że PZM i PGE Ekstraliga szykują ważną zmianą w regulaminie, która raz na zawsze zamknie ten temat.

przeczytaj cały artykuł

Rafi CKMW

Kocham zuzel,ale powoli mam go dość za sprawą ludzi. W tym sezonie nie chce mi się patrzeć nawet na finał. Wystąpi w niej drużyna która tak naprawdę na ten finał nie zasłużyła. Teraz Prezes Świącik znowu dostaje po tyłku, ponieważ Rusko oczywiście dba tylko o własne interesy. Szkoda słów. Nie widzę zielonego światełka w tym sporcie. Do póki będą równi i równiejsi, to ja osobiście już to odpuszczam. Pozdrawiam kibiców speedwaya i życzę Unii Leszno Mistrzostwa Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Chernyy

@Rafi CKMW: Zgadzam się. Też już powoli nie mogę na to wszystko patrzeć. Dla mnie Unia Leszno powinna zdobywać co rok mistrzostwo, bo jako jedyni szkolą. Ale naprawdę szkolą jako klub. Takie ośrodki jak Unia Tarnów biorą młodzieżowców od Cierniaka lub Kołodzieja. No, fajnie, że ci dwaj coś robią w tym kierunku, ale czemu działaczom klubu się nie chce? W Bydgoszczy to samo, tylko, że tu jest tragedia, bo na miniżużlu ci chłopacy coś pokazują, a jak wchodzą w dorosły żużel to dno mułu. Jedyni, którzy coś tam pokazali w ostatnich latach, to Damian Stalkowski (Gniezno - koniec wieku juniora)... i długo, długo nic. Orwat wygląda jakby jeszcze uczył się jeździć. Lewandowski w Toruniu, Łobodziński w Grudziądzu. Został nam najlepszy z całej paki - Wiktor Przyjemski i oby coś z tego było, ale ogólnie to mamy dramat.

Potem właśnie mamy takie kombinatorstwo i rozdawnictwo polskich paszportów. Już nie wspomnę o debilnych zmianach regulaminowych co roku i potem ich cofanie. Oni nad tym już tracą panowanie. Ten sport się stacza. Powinni zrezygnować z wszelakich ograniczeń, bo to do niczego nie prowadzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
kucharz

@Chernyy: Unia Leszno jako jedyna szkoli adeptów do jazdy na zuzlu? Masz chłopcze małą wiedze w tym temacie. Takie ośrodki jak Gorzów i Zielona Góra też szkolą, a Gorzów jeszcze nigdy nie zakupił juniora z obcej drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.