Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Niels Kristian Iversen wyszedł ze szpitala. Duńczyk ma złamane żebro

Niels Kristian Iversen opuścił szpital. Choć wstępne diagnozy mówiły o tym, że żużlowiec nie ma złamań, to badania wskazały kontuzje żebra.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Jak słyszę coś o gorzowskiej Stali to mnie mdli... mam już dość tego sezonu i spraw które toczą się wokół tego legendarnego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
stalgpiotr

@AveMotor: Co Ból tyłka!? Pismaki nie mają o czym pisać, to sie przyczepili półfinału w Gw. Tor byl ciezko i nie ma dyskusji, ale równy dla wszystkich. Puk za bardzo chcial i popełnił błąd!! Taki sam uslizg mial w Toruniu tylko w innym miejscu. Jak dla mnie to poprostu za bardzo jest spięty słabymi występami. A w końcu koniec sezonu i trzeba sie pokazać! Żeby ktoś chciał go w jakimś klubie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

@AveMotor: to nie czytaj i ci przejdzie. Jaki widzisz problem. Najlepiej wg was większości zlikwidować lige trzeba bo każdy klub oszukuje i kombinuje hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.