Dyskusja

Tenis. Iga Świątek przebiła Agnieszkę Radwańską? "Troszkę nie podoba mi się, że Agnieszka jest dyskredytowana"

- Część kibiców ma satysfakcję, że Agnieszce Radwańskiej się nie udało, a tutaj przyjechał młoda zawodniczka i w pierwszym swoim wielkoszlemowym finale wygrała. Wjechała z futryną. Może nie byłoby Igi, gdyby nie Agnieszka. Gdyby nie ten boom na tenisa. Agnieszka bardzo długo była w czołówce światowego tenisa. To tak, jakbyśmy dowalali tym wszystkim Polakom, którzy docierali do finału Ligi Mistrzów, ale jej nie wygrali - mówi Michał Pol, który ocenia porównania Igi Świątek do Agnieszki Radwańskiej.

obejrzyj wideo


cezary1961

@Scorpion232: Jak możesz tak twierdzic ćwoku,obie ERadwanskie grały dla Pol wski kilkanaście lat tworząc reprezentacje w pucharze federacji wprowadzajac ekipe do grupy światowej,amoże mi powiesz co ty zrobiłeś dla kraju cwoku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Romowicz

@cezary1961: A wiesz, że Puchar Federacji to impreza komercyjna? A kojarzysz IO'2012 zaraz po Wimbledonie, mówi Ci coś mecz z Julia Goerges?
"- Łatwo przyszło, łatwo poszło - mówiła Radwańska po tym meczu, co wielu polskich kibiców i komentatorów doprowadziło do furii - repasaży u nas nie ma, ale jeszcze zobaczymy. Teraz lecimy do wioski Kanada - uśmiechała się zrelaksowana tenisistka, nie okazując żadnych oznak pokory, żalu czy skruchy po słabym występie."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.