Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Roland Garros. Iga Świątek martwi się powrotem do kraju. "Wiem, że wielu Polaków oszalało"

- Próbowałam zasnąć, ale to było trudne. Spałam ok. czterech godzin - nie ukrywa Iga Świątek dzień po wygraniu Rolanda Garrosa. Polska tenisistka przyznała też, że ma pewne obawy przed powrotem do Polski.

przeczytaj cały artykuł

RUCH TO KIBICE

Wystarczy obejrzeć urywki z tegorocznego French Open z i porównać je z tym co się działa W Rolland Garros - całkiem inne tempo, dynamika itd. Niestety Rolland Garros to obecnie podrzędny niszowy turniej. Wielu Polaków się nie interesuje tenisem i nie zna realiów, ale ja akurat śledzę dokładnie to mam porównanie. Takie French Open czy Wimbledon to kilka klas wyżej. Dlatego nie ma sensu się tak emocjonować.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|19)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Izabela Grzegorz Mońka

@RUCH TO KIBICE: ręce opadają , typowe podejście - wszystko co polskie to be , nawet wygrana to nie ta . Może w końcu zmienić podejście i cieszyć się z wygranej oraz budować fundament na przyszłe sukcesy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fmX

@RUCH TO KIBICE: już chciałem wziąć na poważnie ten komentarz, ale to musi być troll. bo nikt normalny nie pisałby, że się zna i zarazem nie wiedział, że French Open i Roland Garros to dokładnie ten sam turniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablossa

@RUCH TO KIBICE: Ogarnij się i nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia French Open i Rolland Garros to jest to samo to turniej wielkiego szlema tak jak Wimbledon jak byś nie wiedział jest ich 4 i wszystkie takiej samej rangi możesz wygrać 5 Wimbledonów a jak nie zwyciężysz w Paryżu to wielkiego szlema nie masz znawco od siedmiu boleści

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Kuba De

@RUCH TO KIBICE: Jesteś serio taki głupi czy to prowokacja? (Roland Garros = French Open, ekhem). Bo jak rzeczywiście śledzisz tenis to powinieneś to wiedzieć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RUCH TO KIBICE

I może jeszcze Wimbledon to to samo co Australian Open? Wimbledon jest np w Anglii a nie w Australii! Nie można sprowadzać jednego turnieju do drugiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.